כדורגל ישראליליגת העל

במסגרת זיכרון בסלון: מכבי חיפה אירחה בן של ניצול שואה

הירוקים אירחו בכפר גלים את רני בן זאב, בנו של פנחס בן זאב, שסיפר את סיפורו של אביו ששרד את מחנה ההשמדה אושוויץ בירקנאו. מנכ''ל המועדון איציק עובדיה: ''זהו ערב חשוב מאוד למכבי חיפה, ערב מגרש מאוד''

כבכל שנה, גם אתמול (ראשון), צוין יום השואה במתחם קצף של מחלקת הנוער של מכבי חיפה, עם עדות מפי ניצולים בשיתוף עמותת יד עזר לחבר בחיפה. באירוע נכחו ניצולי שואה אשר נתמכים על ידי העמותה, נשיא המועדון יעקב שחר, מנכ"ל המועדון איציק עובדיה והמנהל המקצועי גל אלברמן, ובנוסף גם אנשי צוות מהמחלקה הבוגרת בליווי שחקני הקבוצה. 

במסגרת פרויקט " זיכרון בסלון", אירחו אנשי מכבי חיפה את רני בן זאב, בנו של פנחס בן זאב המספר את הסיפור המרתק מזווית הראיה של אביו ששרד את מחנה ההשמדה אושוויץ בירקנאו. בנוסף, ניצולי השואה שהגיעו מטעם עמותת "יד עזר לחבר", העניקו לנשיא המועדון, יענקל'ה שחר, ספר על מלחמת העולם השנייה.

נשיא המועדון, יעקב שחר (האתר הרשמי של מכבי חיפה)

מנכ"ל המועדון, איציק עובדיה, אמר לאתר הרשמי: "ערב חשוב מאוד, ערב מרגש מאוד, אנו מוצאים חשיבות מאוד גדולה בזיכרון של יום השואה, בכבוד הכל כך חשוב לדור הזה שנכחד. אנחנו מוצאים חשיבות עליונה בשיתוף הפעולה השותף עם עמותת 'יד עזר לחבר', שתומכת באופן מובהק בניצולי השואה, באלו שעוד נשארו. היו לנו כאן, שני אורחים, ניצולים, שאירחנו כאן ב'זיכרון בסלון', בהחלט אירוע חשוב ומכבד".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW