כדורגל ישראליליגיונריםליגת העל

במסגרת החוזה באל עין: אצילי לא יידרש לשחק ביום כיפור

הקשר הישראלי הצטרף לקבוצה מאיחוד האמירויות. בחוזהו יש סעיפים מיוחדים הנוגעים לחגים יהודיים והוא לא יצטרף למשחקי חוץ במסגרת ליגת האלופות של אסיה. וגם: איך אצילי מוצג באתר הרשמי של המועדון?

מלך השערים והשחקן המצטיין של ליגת העל בשנתיים האחרונות, עומר אצילי, הפך רשמית לשחקנה החדש של אל עין מאיחוד האמירויות, שהכריזה אתמול (רביעי) על הצטרפותו. כוכב מכבי חיפה בשלוש השנים האחרונות חתם על חוזהו עד קיץ 2025 ואמור לקבל שכר גבוה פי 4 מהשכר שקיבל מאלופת המדינה בשלוש השנים האחרונות. הבוקר הוא קיבל כרטיס שחקן באתר הרשמי של המועדון ולמרות שאצילי בן ה-30 הוא היהודי הראשון בליגה של איחוד האמירויות, הוא מוצג דווקא עם האזרחות השנייה שלו, כרומני.

כרטיס השחקן של עומר אצילי באתר של אל עין (צילום מסך)

בחוזהו של הקשר הוכנסו מספר סעיפים מיוחדים, כאשר במוקד אצילי לא יידרש לשחק ביום כיפור וכן בחגים יהודיים אחרים. השחקן עצמו התרשם מהדרך בה נהגו בעלי המועדון, שמשויך לנסיך הכתר שייח' מוחמד בן זאיד. במסגרת החוזה שלו, הישראלי לא צפוי לשחק במשחקי החוץ של האמירתים במסגרת ליגת האלופות של אסיה. מדובר בסעיף תקדימי מצד קבוצת אל עין, שגילתה הבנה כלפי הכוכב הישראלי, שאינו יכול להיכנס למספר מדינות שאין להן יחסים דיפלומטיים עם ישראל וחלקן אף עוינות במיוחד. אמנם יש לאצילי כאמור דרכון רומני, אך במועדון מעדיפים לא לקחת סיכונים בנושא והוא לא צפוי ליטול חלק במשחקי החוץ הבינלאומיים של הקבוצה.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button