כדורסלליגת העל

במנהלת הליגה מתקשים להגיע להסכמה בנוגע להקפאה היורדות

יו''ר האיגוד פרישמן התעקש על עמדתו ש-2 קבוצות תעלנה מהלאומית, ולגבי היורדות המנהלת תכריע וכל החלטה שלה תכובד על ידי האיגוד, אך יו''ר המנהלת שטינברג מסר שעוד אין החלטה. אילת תרד לליגה הלאומית?

ראשי איגוד הכדורסל ומנהלת הליגה נפגשו היום (שלישי) במטרה להגיע להבנות שיהיו מקובלות על שני הצדדים בנושא העולות והיורדות, כפי שביקש מהם בית הדין העליון בשבוע שעבר – אלא שהם לא הגיעו לעמק השווה. הנושא יחזור לבית הדין העליון, אך כרגע נראה שהפועל אילת אכן תרד לליגה הלאומית.

מאיגוד הכדורסל נמסר: "יו"ר איגוד הכדורסל עמוס פרישמן, עמד על כך שבכל עונה יעלו לליגת העל שתי קבוצות מליגה לאומית, בכפוף להסכם בין מנהלת ליגת העל לאיגוד הכדורסל הישראלי. לגבי מספר הקבוצות היורדות מליגת  העל זה יהיה נתון להחלטתם הבלעדית של מנהלת ליגת העל וכל החלטה של המנהלת תכובד ע"י איגוד הכדורסל".

עוד נמסר כי עמדת מנהלת ליגת העל המיוצגת באמצעות יו"ר המנהלת ארי שטיינברג להצעה זו הינה: "לצערי לא הגענו להסכמות לגבי הקבוצות היורדות והעולות, גם לעונה זו וגם לעונות הבאות". בפגישה במשרדי איגוד הכדורסל נכחו פרישמן, שטינברג, נאור גלילי חבר הנהלת האיגוד, ודיויד בסן מנכ"ל מנהלת ליגת העל.

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW