כדורגל ישראליליגת העל

במכבי ת"א מעריכים: עתידו של רובי קין יוכרע כבר בימים הקרובים

העניין המשפחתי כבר אינו מהווה מכשול גבוה כבעבר, ההצעות עדיין אינן זורמות כמצופה, אבל אין זה אומר שקין יישאר בוודאות וסוגיית עתידו קשורה למגעים הישירים מול גולדהאר. תמונת מצב עדכנית

במכבי תל אביב מקווים שעד תחילת השבוע הקרוב הם יוכלו להכריז על רובי קין כמאמן הקבוצה גם בעונה הבאה או להודות לרובי קין על העונה הנפלאה, להיפרד ממנו חגיגית ולהודיע שהתחילה בחיפוש מאמן חדש שיחליף את המאמן האירי.

אם ננסה לנתח את האפשרויות לכאן ולכאן הרי שסיכויים רבים שקין ימשיך לעונה נוספת ושנייה אצל הצהובים האלופים בדיוק כפי שמופיע בחוזה עליו חתם. לאירי היו מספר מיכשולים שהפריעו לו מאד לומר כבר קודם, לשחקנים, לאוהדים ולתקשורת שהוא ממשיך בקבוצה גם בעונה הקרובה.

מאמן מכבי ת"א, רובי קין (ישי נאמן)

הסיבה העיקרית – העניין המשפחתי. אשתו ושני  ילדיו של קין לא הצטרפו אליו לישראל בהתחלה, ולאחר אירועי 7.10 לא היה בכלל סיכוי שהיו מגיעים לכאן בגלל המלחמה. המאמן היה צריך לנצל מספר ימי פגרה לפגוש במשפחתו פעם באירלנד, פעם בדובאי ועוד. אבל נראה שדווקא המיכשול הזה כבר הוסר. אישתו של קין לא טומנת ידה בצלחת והיא די פעילה ברשתות החברתיות ומשתדלת להיות איפה שהוא באמצע כך זהיכ גם מגיבה ועונה  לכל המלעיזים נגד בעלה. נראה שהיא נותנת לו גב בכל החלטה שלו ולכן לא נראה שהיא והילדים יהוו למכשלה לרובי קין.

סיבה נוספת – המלחמה. ככל הנראה מכבי תל אביב תצטרך לשחק את משחקיה בזירות האירופאיות מחוץ לישראל וזהו לא מצב אידיאלי עבור המאמן אם נזכרים כיצד בימיה הראשונים של המלחמה היו השחקנים מפוזרים בכמה יבשות. לגבי כל ההכפשות להן הוא זוכה באירלנד מולדתו, נראה שהשיא כבר מאחוריו ונראה שהוא לא נתן לדברים האלה להפריע לו.

מיץ' גולדהאר ורובי קין עם צלחת האליפות (ישי נאמן)

מה שעשוי לגרום לרובי קין להישאר היא העובדה שנכון לעכשיו אין לו שום הצעה קונקרטית מהפרמיירליג או מהצ'מפיונשיפ ולנבחרת אירלנד הוא יכול להגיע גם בשלב מאוחר יותר בקריירה שלו. מה שעשוי להשאיר את המאמן האירי במכבי תל אביב היא היות הקבוצה מדורגת כך שתתחיל את משחקיה בליגת האלופות בעמדה טובה יותר. הצלחה בזירה האירופית יכולה להוות עבורו כרטיס כניסה טוב ומכובד ביותר לרזומה שלו.

הבטחה של הבעלים מיץ' לעיבוי הסגל ולרכש מסיבי ואפשרות שהבעלים הקנדיים עוד עשוי לפתוח את כיסו ולהעניק העלאה משמעותית בשכר לו ולצוות שלו על האליפות שהושגה בעליונות על מכבי חיפה ובהפרש דו ספרתי של 11 נקודות. כל הדברים האלה יכולים  להצביע על הישארותו של רובי קין לעונה נוספת בקריית שלום.

ערן זהבי עם רובי קין (ישי נאמן)

אגב, הישארותו של רובי קין במכבי תל אביב עשויה להשפיע במישרין להשפיע גם על החלטתו של ערן זהבי לא לפרוש ולחתום לעונה נוספת. עוד כמה ימים נוכל לדעת להיכן מועדות פניה של מכבי תל אביב לעונה הבאה.

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW