כדורגל ישראליליגת העל

במכבי חיפה מעריכים: צ'ארון שרי יישאר בקבוצה עד תום העונה

הקפטן בדק אפשרות להיות מושאל לקבוצה בהולנד עד סיומה של העונה, אך במועדון מעדיפים שיישאר עד הקיץ כשיש לו חוזה גם לעונה הבאה. במכבי חיפה מתכוונים לבנות לו תכנית חופשות כדי שיוכל גם לטוס להולנד

קפטן מכבי חיפה צ'ארון שרי פנה לראשי המועדון לבדוק אם יש אפשרות להיות מושאל עד תום העונה לקבוצה בהולנד, ולחזור בתום העונה לירוקים בהתאם לחוזהו בעונה הבאה. במועדון מעוניינים שיישאר עד הקיץ ומתכוונים לבנות תכנית חופשות מסודרת עם השחקן שמוערך ואהוב מאוד במכבי חיפה.

צ'ארון שרי וליאור רפאלוב חוגגים (ישי נאמן)

כידוע, שרי עובר תקופה לא פשוטה, בעקבות המלחמה והעובדה שבני משפחתו חוששים לחזור לישראל, וכן מצבו הרפואי של בנו בן החצי שנה. בעקבות כך, הוא נעדר מהמשחקים נגד ויאריאל ומכבי פתח תקווה באישור המועדון. במכבי חיפה מבינים כמובן שאם בקיץ לא יהיה שינוי – הן במצב המלחמה והן במצבו הרפואי של בנו, קיים סיכוי סביר שהוא יעזוב את הירוקים. בכל מקרה, חשוב לציין שמדובר בהחלטה שנובעת מסיבות אישיות ובמועדון בהחלט מתכוונים לבוא לקראת השחקן, אך מעריכים שיישב עד תום העונה.

צ'ארון שרי בפעולה (מכבי חיפה, ראובן כהן)

ההולנדי ממוצא סורינמי הגיע למכבי חיפה בקיץ 2019 וזכה עם הקבוצה בשלוש אליפויות רצופות כשהוא אחד השחקנים הבולטים ביותר בסגל הירוק. הוא היה מלך הבישולים של ליגת העל בעונת 2019/2020 (11 בישולים) ונבחר לשחקן הזר של העונה בליגת העל בשתי עונות האליפות הראשונות מתוך השלוש (2020/2021, 2021/2022). הוא שיחק 27 משחקים רשמיים העונה במדי הירוקים ורשם חמישה שערים ושמונה בישולים בכל המסגרות. ב-15 משחקים בליגת העל הבקיע שרי פעמיים והוסיף חמישה בישולים.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW