אתלטיקהענפים אחרים

בלסינג אפריפה קבע שיא ישראלי חדש בריצת 200 מטר באולם

נמשכת ההצלחה הישראלית בתחרויות באולם: אפריפה השתתף בתחרות בצ'כיה ושיפר במאית את השיא הלאומי שהיה שייך לו (20.95 שניות): ''מרוצה מהתוצאה''. המאמן: ''מאוד חשוב לבלסינג להתחרות ולהשתפשף''

קצב שבירת השיאים הישראלים באולם ממשיך להיות גבוה, כשהערב (שלישי) בלסינג אפריפה קבע שיא ישראלי חדש בריצה ל-200 מטר באולם: 20.94 שניות. הוא עשה זאת במסגרת תחרות בצ'כיה, בה סיים במקום השלישי במקצה החזק.

זהו השיא הישראלי החמישי באולם שנשבר מאז יום שבת. אפריפה (מכבי תל אביב) שיפר במאית את השיא הלאומי שהיה שייך לו (20.95 שניות), אותו הוא קבע לפני כשנה במץ, בהופעת הבכורה שלו בתחרות באולם. בשבת הקרובה, אגב, הוא יתחרה שוב במץ.

אפריפה ציין: "אני מרוצה מהתוצאה, אמנם זה שיפור של מאית אחת, אבל אני שמח שזה שיא ישראלי חדש. יצא שהיה לנו מסע מאוד ארוך בדרכים עד צ׳כיה, ואני משוכנע שזה השפיע על היכולות שלי . אני יודע שאני מסוגל להרבה יותר. זאת בסך הכל התחרות השנייה שלי בחיים באולם, וזה דבר שונה לחלוטין מאצטדיון".

מאמנו של אפריפה, יגאל בלון, הוסיף: "הריצות באולם שונות מהריצות באצטדיון ואנחנו משתמשים בתחרויות החורף בעיקר לעוד ניסיון. זה מאוד חשוב לבלסינג להתחרות ולהשתפשף. אני מרוצה, בלסינג בריא, חזק, ועם הפנים קדימה לקראת שתי התחרויות המשמעותיות של השנה- אליפות אירופה ברומא והמשחקים האולימפיים בפריז".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW