כדורגל ישראלינבחרת ישראל

בלם נבחרת הנוער: "שחקני המגזר אפסים, למה לא מגנים?"

שון עדרי תקף בחריפות את השחקנים הערבים שלא גינו את מתקפת החמאס על ישראל: ''הייתם מחבקים אותנו כמו אחים, אתם נכנסים לחורים. תתביישו, אפסים''. קשר מ.ס קריית ים, ירדן כהן: ''השתיקה שלהם אומרת הכל''

בלם נבחרת הנוער, שון עדרי, ביקר היום (שלישי) בחריפות את כדורגלני המגזר הערבי, שחלקם שיתפו עמו פעולה במדים הלאומיים באותו גביע עולם עד גיל 20, בעקבות השתיקה שלהם אל מול מתקפת הטרור של החמאס על ישראל.

עדרי, השייך למכבי תל אביב ומושאל לרמת השרון, כתב בסטורי באינסטגרם: "איפה כל השחקנים מהמגזר? למה אתם לא מגנים? הייתי נכנס לחדר ההלבשה והייתם מחבקים אותנו כאילו אנחנו אחים, אחרי גולים רצים כאילו הבאנו לכם ילדים, אבל כשלוקחים לנו ילדים! פאקינג ילדים ונשים חפים מפשע, אתם לא מדברים, נכנסים לחורים! מוסריות בין בני אדם, יש דברים שלא עושים. זאת כבר לא מלחמה, אלה חיות אדם. שחקנים ששיחקו בנבחרת, הייתם מעלים תמונות עם מדים לאומיים. פוסט לא העליתם, גינוי, משהו? תתביישו, אפסים".

קשר מ.ס. קריית ים, ירדן כהן, יצא גם הוא נגד שחקני המגזר. כהן, שערך 52 הופעות במ.ס. כפר קאסם בעבר, כתב בפייסבוק: "שיחקתי במגזר, שיחקתי בקבוצות יהודיות, שיחקתי בנבחרת ישראל האולימפית. ערבים ויהודים כאחד, כשמישהו מהקבוצה היריבה היה נכנס לי ברגל או מקלל, הייתם הראשונים להגן ולריב בשבילי, וכך ההפך. כשקהל היריבה קילל אותי, הקהל שלנו קם ורצה להרוג בשבילי. כשחבר שלי (היה כמו אח קטן בשבילי) לקבוצה נהרג בתאונת דרכים (מוסלמי מכפר קאסם) עשיתי הכל כדי להנציח אותו. הזיכרונות יחד, הכאב שהיה לי והדמעות שזלגו היו מהלב ומכאב עד עמקי נשמתי".

כהן הסיף: "למה? כי אנחנו בני אדם מעבר לכל דת, לאום, עדה. והיום כשחיות אדם רוצחים יהודים, טובחים בילדים מטווח אפס, איפה אתם? לא רוצה חיבוק ולא רוצה דבר. תגנו!!! בירם כיאל, שיחקת בנבחרת ישראל, לפני חודש נפצעת וכל המדינה הייתה שם בשבילך!!! מונאס דאבור איפה אתה? בכית ששורקים לך בוז במדי הנבחרת?! תמכנו בך, אמרנו שזה הקומץ! כשכבשת בגרמניה, בנבחרת, שמחנו בשמחתך. איפה כל הקבוצות במגזר? פוסט גינוי??? תמיכה?!? משהו!! השתיקה שלכם אומרת הכל".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button