כדורסלנבחרת ישראל

בלייזר לפני בוסניה: "באמת מאמינים שאפשר לעשות את זה"

הטורניר הטרום קדם אולימפי הראשון אי פעם מגיע לרגעי ההכרעה והנבחרת של בית הלחמי תנסה להעפיל הערב (שישי, 21:30) לגמר. בלייזר דרוך לקראת המשחק: ''אין ספק הם קבוצה חזקה מאוד וזו דרגת קושי אחרת''

הטורניר הטרום קדם אולימפי, הראשון בהיסטוריה, מגיע לשלבי ההכרעה וביום ראשון נדע מיהן הנבחרות שיעלו לטורניר הקדם אולימפי היוקרתי בקיץ הבא וישמרו לעצמן סיכוי להיות חלק מטקס הפתיחה בפריס 2024. לשמחתנו ולהפתעת רבים, נבחרת ישראל עוד כאן בתמונת הסיכויים. אחרי בית ראשון מוצלח בטאלין, הגיעה אתמול הנבחרת לפולין והייתה צריכה לעשות התאמה מהירה. התנאים בפולין פחות טובים מאלו שהיו באסטוניה, אבל בנבחרת החליטו מהר מאוד לשים את התלונות בצד ולהתרכז בכדורסל.

רומן סורקין עם הכדור (אתר FIBA)

הערב (שישי, 21:30) יתקיים משחק חצי הגמר והיריבה חזקה. כולם שמעו וקראו על התלונות של הבוסנים על התנאים ועל ההתאחדות שלהם, אבל שום דבר מזה לא נראה במשחק נגד הונגריה אמש, אותו הם ניצחו בקלות 78-103, לעיני אנשי הנבחרת שבאו לצפות במשחק, בגלביצה ארנה המפואר, עם יותר מ-17 אלף מקומות, רובם ריקים וכך יהיה גם היום. הבוסנים אומנם הביסו את הונגריה, אבל התקשו במשחק הראשון נגד פורטוגל ונגד פולין הפסידו רק 85:76, אחרי שכבר פיגרו ב-20 הפרש ויותר. הכוכב הבלתי מעורער הוא יוסוף נורקיץ', הסנטר של פורטלנד בלייזרס שקלע בעונה אחרונה יותר מ-13 נקודות למשחק ב-NBA.

ים מדר בפעולה (אתר FIBA)

עוז בלייזר אמר לקראת המשחק: "אין ספק שהם קבוצה חזקה מאוד וזו דרגת קושי אחרת. נעשה את הכנה שלנו, כמו שעשינו עד עכשיו, נבוא לשחק את הכדורסל שמייחד אותנו, מהר, חזק עם אגרסיביות וכדי לעבור גם את המשוכה הזו נצטרך להיות כולנו טובים, אבל אנחנו מאמינים ומקווים לקחת את הניצחון. אין ספק שאנחנו נהנים יחד, כל אחד בשביל השני וצריך להמשיך להביא את זה גם למגרש. כיף לתת לצעירים מילה טובה ולראות את דור העתיד. אנחנו קבוצה אחת ובאמת מאמינים שאפשר לעשות את זה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button