כדורגל ישראליליגת העל

בלבול רגוע: "עד המשחקים האחרון, כל המשחקים היינו בלחץ"

מאמן מכבי נתניה הוסיף לקראת המפגש מחר (שבת, 18:00) נגד הפועל חדרה: ''השגנו את המטרה - להישאר בליגה ולא להסתבך במאבקי ירידה. השחקנים נתנו חודש מצוין''. אברהם: ''רוצים לסיים את העונה בצורה טובה''

מכבי נתניה תארח מחר (שבת, 18:00) את הפועל חדרה כשהיא משוחררת מכל לחץ בכל הנוגע למאבק נגד הירידה. המאמן מרקו בלבול צפוי לעשות מספר שינויים בהרכב הפותח לעומת ה-11 שפתחו בהפסד להפועל תל אביב במחזור שעבר. ג'ואל אבו חנא גמר את העונה בשל פציעה ונאסים אואמו צפוי לפתוח בעמדת המגן השמאלי. בקישור עשוי אביב אברהם לשוב להרכב, לצדם של בוריס אנו ואיתן אזולאי. איתמר שבירו צפוי לפתוח בעמדת החלוץ, במקומו של איגור זלטאנוביץ' המוצהב.

המאמן מרקו בלבול התייחס להתמודדות: "השגנו את המטרה – להישאר בליגה ולא להסתבך במאבקי ירידה. השחקנים נתנו חודש מצוין, נגד הפועל היינו פחות טובים, למרות שבעשר הדקות האחרונות הגענו למצבים טובים. לא רוצים לשחק ככה שוב, רוצים להשתפר ולבוא בכל הכוח כדי לנצח את המשחק".

בלבול הוסיף: "עד למשחק האחרון כל המשחקים שלנו היו על מאני טיים, תחת לחץ. זה ברור שכל יריבה נגדנו באה לעשות הכל כדי שלא נשחק ולנצח, אבל יש לנו שחקנים חזקים שמבינים שאנחנו מגיעים בשיא הכוח לכל משחק. רוצים לשמח את הקהל ולהוציא שלוש נקודות".

הקפטן, אביב אברהם, התייחס גם הוא למשחק: "נערכים למשחק הזה כמו לכל משחק. רוצים לסיים עונה בצורה טובה. נבוא לעשות המיטב ולקחת שלוש נקודות. אנחנו לא מתייחסים למצב היריבה שלנו, אנחנו מסתכלים על עצמנו. רוצים לסיים בצורה הכי טובה, אנחנו מקצועניים ובאים להילחם".

ההרכב המשוער: עומר ניראון, כארם ג'אבר, יובל שדה, איתי בן שבת, נאסים אואמו, אביב אברהם, איתן אזולאי, בוריס אינו, עוז בילו, איברהים טאנקו, איתמר שבירו.

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW