כדורסלליגת העל

בלאט התרגש: "כל יום הוא מאבק, כל יום הוא מתנה"

בטקס המסורתי שנערך בהר הרצל בירושלים לכבוד יום העצמאות ה-75 של מדינת ישראל, מאמן העבר זכה להשיא משואה: ''לכבוד משפחת הספורט שנתנה לי לפרוץ גבולות ולקרב לבבות, המדינה אימצה אותי''

טקס הדלקת המשואות המסורתי בהר הרצל, שפותח רשמית את אירועי יום העצמאות ה-75 למדינת ישראל, התקיים (שלישי) בירושלים. כזכור, מאמן העבר דייויד בלאט ואיש העסקים סילבן אדמס נבחרו על ידי השרה מירי רגב להשיא משואה על תרומתם הגדולה לעולם הספורט.

בלאט היה נרגש מאוד ואמר: "אני מתרגש ונפעם, איזה אנשים איזו נבחרת! אני דיוויד, בנם של ליליאן ו-וויליאם ז"ל, משיא משואה זו לכבוד מדינת ישראל שכעולה חדש אימצה אותי לחיקה, נתנה לי בית ופתחה בפניי את האפשרות להקים משפחה ישראלית נאמנה וגאה. אני מכיר תודה על זה. לכבוד המשפחה המופלאה והחמה של הספורט הישראלי שנתה לי את האפשרות לפרוץ גבולות, לקרב לבבות, להשפיע, לחנך ולהוביל אנשים להיות הגרסה הכי טובה של עצמם. לכבוד האחים והאחיות החדשים שלי שמתמודדים עם מחלת הטרשת נפוצה, שאנחנו יודעים שכל יום הוא מאבק, שכל יום הוא מתנה ושלעולם לא נוותר. ולתפארת מדינת ישראל!".

אדמס אמר: "אני סילבן אדמס, בנם של אנני ומרסל אדמס זכרונם לברכה, משיא משואה זו לכבוד הוריי אשר שרדו את השואה, לחמו במלחמת העצמאות ובנו מחדש חיים מלאים וטובים. לכבוד הארץ הנפלאה שלנו והאנשים הנהדרים שבה, שהופכים את המקום הזה למקום הטוב ביותר בעולם, למקום שלנו. גם אם אנחנו מתווכחים, אנחנו מאוחדים. לכבוד האנשים שמספרים לעולם כולו את הסיפור האמיתי הבלתי ייאמן על ארץ ישראל. ארץ שמחה, סובלנית, פלורליסטית עם אנשים טובים וחמים שאני כל כך אוהב. בחרתי לחיות כאן, במולדת העם היהודי, המולדת ששייכת לכולנו – ישראלים ויהודי התפוצות. כולנו עם אחד. עם ישראל חי. אני גאה להיות ישראלי. ולתפארת מדינת ישראל!".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW