כדורגל ישראליליגת העל

בכר מתלבט לגבי המערך, השערים ייסגרו כבר בשעה 20:00

מכבי חיפה תארח הערב (שני, 20:30) את מכבי ת''א בידיעה שניצחון אף עשוי להבטיח רשמית זכייה באליפות. פיירו צפוי לפתוח, התלבטות בין מוחמד לסבע. 300 שוטרים ו-550 סדרנים ישמרו על הסדר באצטדיון

מכבי חיפה משלימה את ההכנות לקראת המשחק הערב (שני, 20:30) מול מכבי תל אביב. הבלם עבדולאי סק לא יוכל לעמוד לרשותו של ברק בכר, זכר לאירועי המשחק מול הפועל באר שבע בטוטו טרנר, כאשר דילן בטובינסיקה יפתח בהרכב. לפחות שמונה שחקנים בטוחים בהרכב – ג'וש כהן, דניאל סונדגרן, דילן בטובינסיקה, שון גולדברג, פייר קורנו, צ'ארון שרי, עומר אצילי ודולב חזיזה. המאמן מתלבט האם לפתוח עם עלי מוחמד לצידו של מוחמד אבו פאני, או לעלות במערך התקפי הכולל את דיא סבע בקישור. גם בחלק הקדמי ישנה התלבטות בין פרנזי פיירו לדין דוד, כאשר נראה שהראשון יקבל את הקרדיט. במועדון יודעים שניצחון על מכבי תל אביב והפסד של באר שבע באשדוד יבטיח זכייה באליפות.

בינתיים, נמשכות גם ההכנות הלוגיסטיות למשחק. המשטרה דרשה אבטחה מוגברת, בין היתר בשל סגירת היציע הצפוני לבעלי מנויים והושבתם בסמוך לאוהדי מכבי תל אביב. 300 שוטרים וקרוב ל-550 סדרנים, מאבטחים ופרשים, כמו גם יחידת אופנועים וכלבי איתור לפריטי אמל"ח כמו אבוקות, רימוני עשן וחזיזים, יפעלו החל מהשעות המוקדמות של המשחק.  מכבי חיפה הציבה רשת בין היציע הדרומי המאכלס את הירוקים ליציע האורחים. בנוסף, המשטרה תבצע חציצה החל מהחניה ועד הכניסה ליציעים. אוהדי מכבי חיפה לא יוכלו לעבור ברחבת יציע האורחים והיציע הדרומי. בהוראת המשטרה, השערים יפתחו בשעה 18:00 ולא ב-18:30, אך ייסגרו בשעה 20:00, כלומר חצי שעה לפני שריקת הפתיחה בסמי עופר. במועדון פנו לאוהדים והדגישו שיש להקדים ככל האפשר.

ההרכב המשוער: ג'וש כהן, דניאל סונדגרן, דילן בטובינסקה, שון גולדברג, פייר קורנו, מוחמד אבו פאני, עלי מוחמד (דיא סבע), צ'ירון שרי, עומר אצילי, דולב חזיזה, פרנזי פיירו. 

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button