כדורגל ישראליליגיונרים

בכר: "לא חושש לעתיד שלי ולא בורח מאחריות, התוצאות יגיעו"

המאמן הישראלי של הכוכב האדום התנצל בפני העיתונאים: ''לא הגעתי לענות על שאלות כי שוחחתי עם הקהל''. על התוצאות המאכזבות העונה, אמר: ''לוקח לי זמן ללמוד את הליגה. אולי לא היינו צנועים מספיק''

בזמן שברק בכר ואנשי צוותו טרודים בוודאי במלחמה שכפה ארגון הטרור חמאס על ישראל, גם הכוכב האדום עוברת תקופה לא פשוטה עם מעידה שלישית בליגה ו-1:1 מול באצ'קה טופולה במשחק השלמה באמצע השבוע. ערב המחזור ה-12 בסרביה וכאשר הכוכב האדום כבר בפיגור של 6 נקודות מהיריבה העירונית והמוליכה פרטיזן בלגרד, התייצב היום בכר למסיבת עיתונאים לקראת המשחק נגד רדניק סורדוליצה (שבת, 19:00).

בכר פתח והתייחס לכך שלא שוחח עם העיתונאים אחרי משחק הליגה הקודם: "אני יודע שאתם מאוכזבים שלא הגעתי למסיבת העיתונאים אחרי המשחק הקודם, אבל יש לי סיבה. ישר אחרי המשחק האוהדים שלנו ניגשו לחדר ההלבשה ורצו לדבר. הם רצו לדבר איתי ועם השחקנים. זה היה מאוד חשוב והשיחה הייתה מאוד כנה. אני יודע כמה הם מאוכזבים ורציתי לשמוע ולכבד אותם. אחרי זה הלכתי להיפגש עם ההנהלה".

המאמן הישראלי המשיך: "אני מבין את הרעש של האוהדים והתקשורת. הציפיות מאיתנו תמיד גבוהות. הייתה לנו הכנה מצוינת והציפיות עלו יותר בעקבות כך. אולי לא היינו מספיק צנועים, לקח לי זמן ללמוד את הליגה. הפסדנו שני משחקים ברצף. הכוכב היא קבוצה שלא מפסידה אליפויות ואנחנו צריכים ללמוד מזה".

בכר הדגיש: "אני לא חושש לעתידי, אני מאמין בעצמי. לא אספר לכם על מה שוחחתי עם ההנהלה, אבל כמובן שהם רצו לשמוע ממני את דעתי על הקבוצה, התוצאות והיכולת. הם דרשו תשובות כי איבדנו הרבה נקודות והם קיבלו אותן. אני והצוות שלי אחראים לכל ואנו מפוקסים בהשגת התוצאות הנדרשות. אנחנו כולנו ביחד בזה, כל המועדון. אני מבטיח לכם שיש לכוכב האדום עתיד מזהיר".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button