כדורגל ישראליליגת העל

בכר: "העונשים? לא חייבים להסכים, אבל אין תירוצים"

מאמן מכבי חיפה דיבר לקראת המשחק מחר (שני, 20:30) מול מכבי נתניה והתייחס גם לעונשים שספגה הקבוצה מבית הדין: ''רוצים לנצח ולקחת אליפות'', חזיזה: ''העונש של זערורה מוגזם, שאר העונשים בסדר''

מכבי חיפה משלימה היום את ההכנות לקראת המשחק מחר (שני, 20:30) מול מכבי נתניה, שניצחון בו יבטיח רשמית זכייה באליפות שלישית ברציפות – ללא קשר לתוצאה של הפועל באר שבע מול מכבי תל אביב בחוץ במשחק המקביל. כרגע הירוקים מוליכים בפער של שש נקודות על פני באר שבע, כשבקופה שש נקודות בלבד. כ-8,000 אוהדים צפויים ללוות את מכבי חיפה לאצטדיון בנתניה וכל הכרטיסים אזלו מזמן. הירוקים יחסרו את עומר אצילי ודניאל סונדגרן המוצהבים וכן עבדולאי סק, מאוויס צ'יבוטה, עלי מוחמד ובאסם זערורה המורחקים.

המאמן ברק בכר אמר לקראת המשחק: "אין מה להתייחס לעונשים. זה מה שנקבע ואנחנו מקבלים את זה. לא חייבים להסכים עם הכל, אבל זאת עובדה. דיברו על זה מספיק, וברגע שקבעו מה שקבעו צריך לשים את זה בצד ולהתרכז בעיקר – שזה המשחק מחר. נתניה קבוצה מצויינת, הם ניצחו אותנו בגביע אבל אנחנו רוצים להשלים את המשימה מחר. אין תירוצים, גם אם הסגל חסר. צריך לבוא בשיא הכוח, מאוד מפוקסים ומאוד מרוכזים ולעשות מאמץ אחרון. אנחנו צריכים יותר את הנקודות, וצריך להראות את זה על המגרש. דווקא כשיש עלינו לחץ, אנחנו מתפקדים יותר טוב".

בכר הוסיף: "זה המשחק שצריך לנצח כדי לקחת את האליפות, לא צריך לחשוב שיש מפה דרך חזרה. נתניה זו קבוצה שלוחצת ותוקפת עם הרבה שחקנים, מאוד מאתגר לשחק מולה, אבל במשחק כזה צריך להראות שאנחנו צריכים יותר את הנקודות, כמו שהיינו מול מכבי תל אביב למרות שהיינו בפיגור. רצינו יותר, וזה מה שצריך לעשות גם מחר".

דולב חזיזה חוגג מול מכבי ת"א (ישי נאמן)

הקשר דולב חזיזה הודה: "יש פרפרים בבטן, זה לא משנה מי משחק ומי לא. מה שעבדנו כל השנה הזו, הלחץ, הציפיות.. צריך לבוא בטירוף כדי לנצח בכל דרך שהיא, יפה או לא יפה. אנחנו רוצים לשחק את הכדורגל שלנו אבל צריך לעלות ולסיים את הסיפור. מחר באוטומט כשנגיע למשחק וכולם מבינים שאפשר להיות אלופים, כולם צריכים להגיע בטירוף ובאנרגיות. אני אתן את כל כולי לא משנה מה יהיה. אנסה להטריף את כולם, ככה צריך להיות. נתניה קבוצה טובה שמשחקת בבית, הם התקפיים ולוחצים. זה לאו דווקא משחק של כדורגל גדול, אלא של טירוף".

חזיז הוסיף: "במדינה שלנו שאנחנו מיעוט בעולם, כששחקנים זרים באים לפה וצריכים לקבל נהמות או קללות גזעניות אין לזה מקום. זה נראה לא טוב, כאב לי לראות את זה ולראות את סק בחדר ההלבשה מבקש שנתרגם לו מה אמרו לו. זה מאוד עצוב. העונשים? מה שצריך להיות זה מה שהם קיבלו כנראה, על זערורה כואב לי כי הוא ילד בתחילת הקריירה. אני מקווה שיערערו ויתנו לו פחות – 15 משחקים זה קצת הרבה. פרט אליו זה מה שהיה צריך להיות". כשנשאל על המשך הדרך ללא ברק בכר, הגיב: "לאן שבכר לא ילך, שיהיה לו בהצלחה בכל מקום שהוא יהיה בו".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW