כדורגל ישראליליגיונריםליגת העל

בכר ביקר חיילים פצועים: "נרגש מהנכונות להילחם למען המדינה"

לבוש בירוק, המאמן חתם על הדגל של חיל הנדסה קרבית בחדרו של חייל שנפצע בקרבות בעזה והעובר הליכי שיקום במחלקת השיקום במרכז הרפואי בני ציון בחיפה: ''חימם את ליבי''. מנכ''ל בית החולים בירך אותו

מאמן הכדורגל ברק בכר הגיע היום (שלישי) למרכז הרפואי בני ציון בחיפה וביקר את פצועי צה"ל שנפצעו במלחמת חרבות ברזל ברצועת עזה ובגזרות אחרות והמצויים בהליכי שיקום.

בכר שוחח עם החיילים, שמע מהם על נסיבות פציעתם ועל הליכי השיקום שהם עוברים במחלקת השיקום במרכז הרפואי בני ציון. לביקורו נלוו מנכ"ל המרכז הרפואי ד"ר אוהד הוכמן, יו"ר אגודת ידידי המרכז הרפואי ליאורה כחלון ומנהל המחלקה ד"ר בוריס צ'לביאן.

ברק בכר במהלך הביקור (צילום: דוברות המרכז הרפואי בני ציון)

ברק בכר אמר: "התרגשתי לפגוש את החיילים האמיצים שלנו ואת הנכונות שלהם להילחם למען המדינה שלנו. שמעתי מהם על הטיפול שהם מקבלים מהצוות הרפואי המסור במרכז הרפואי בני ציון. הביקור חימם את ליבי ואיחלתי להם כמובן רפואה שלמה".

מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן, הודה לברק בכר על ביקורו: "עודדת בביקורך את החיילים והעלאת את המורל שלהם". יו"ר אגודת הידידים ליאורה כחלון, שיזמה את ביקורו של ברק בכר, סיכמה: "ביקורו העלה חיוך על פניהם של החיילים ויסייע להחלמתם".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW