כדורגל ישראלינבחרת ישראל

בכר בדרך חזרה למכבי חיפה, בן שמעון יאמן את נבחרת ישראל

שבוע אחרי ההצעה למאמן שפוטר מהכוכב האדום, בהתאחדות החליטו לעבור הלאה לאחר שהבינו שבכר מעדיף לאמן קבוצה - וכבר זכה לפנייה רשמית מהירוקים. מאמן א.א.ק לרנקה צפוי לקבל רשמית את המינוי לתפקיד

הפור נפל: ברק בכר קיבל היום (שישי) פנייה ממכבי חיפה ונראה קרוב לחזור למועדון אותו עזב רק בקיץ האחרון אחרי שלוש אליפויות רצופות, בעוד רן בן שמעון הוא זה שצפוי לקבל את המינוי למאמן נבחרת ישראל. כזכור, לפני שבוע הגיש יו"ר ההתאחדות לכדורגל שינו זוארץ הצעה רשמית לבכר, אלא שהמאמן שפוטר כשלושה חודשים מהכוכב האדום בלגרד התמהמה עם ההחלטה בשל ההיסוס שלו האם להמשיך לאמן קבוצה או לעבור לעבודה בנבחרת, שהיא שונה לחלוטין, כך שבהתאחדות החליטו לעבור הלאה.

בן שמעון: ''אקבל החלטה לגבי העתיד כבר בימים הקרובים''
רן בן שמעון (אליאב אוזן)

מבחינת זוארץ, שני מועמדים מובילים היו על השולחן מהרגע הראשון, בן שמעון ובכר, אך גורמים בהתאחדות הבינו את הלך הרוח סביב בכר ואת המורכבות במינויו יחד עם צוות רחב וחדש. בן שמעון מעוניין בתפקיד והמסר הזה הועבר לזוארץ, שמעריך אותו מאוד מבחינה מקצועית. הרצון של היו"ר לסגור את סוגיית מאמן הנבחרת בהקדם, עשויה להביא להאצה בשיחות, הבאת הנושא לוועדת האיתור למאמן הנבחרת ומשם להמלצה מהירה ואישור המינוי בהנהלת ההתאחדות. בכל מקרה, כפי שפורסם בישראל ספורט, הוועדה המקצועית תתכנס ב-15 באפריל – בעוד 10 ימים בדיוק – וצפויה לאשר את מינויו של מאמן א.א.ק לרנקה ששימש בין השנים 2017-2019 כמאמן נבחרת קפריסין (5 ניצחונות ב-23 משחקים).

יחזור שוב לסמי עופר כעוזרו של בכר? גיא צרפתי (מוטי קדוש)

כאמור, בכר קיבל פנייה לחזור למכבי חיפה, אך כרגע עדיין יש פערים בין הצדדים. עם זאת, הבעלים יעקב שחר צפוי להיפגש עם המאמן ונראה ששני הצדדים מעוניינים בקאמבק. כידוע, אחרי ההדחה מגביע המדינה מעמדו של המאמן מסאי דגו התערער מאוד, והוא לא צפוי להמשיך במועדון לעונה נוספת. ההעדפה של המאמן המעוטר היא לחזור לאמן קבוצה בארץ לאור המצב ולהיות קרוב למשפחתו. אחד הדברים שמנעו מבכר לאמן את נבחרת ישראל, זו הדרישה להגיע יחד עם הצוות המקצועי שליווה אותו בתקופה בחיפה ובכוכב האדום בלגרד. אחד הדברים שהכריעו מבחינת בכר הוא העובדה שבהתאחדות לא הציעו תנאי שכר הולמים לצוות הרחב שלו, כאשר בחיפה מכירים בחשיבות וחיוניות של הצוות של בכר.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW