כדורסלנבחרת ישראל

בית הלחמי: "נתגבר על הפציעה של גינת, ריימן מפתיע לטובה"

נבחרת ישראל בכדורסל מתכוננת למשחקי ההכנה נגד הולנד ואוקראינה, המאמן: ''היה טורניר טוב מאוד, וויל יוסיף פיזיות וקשיחות. וויל מפתיע בכל הנוגע לגישה'', יפתח זיו: ''איסלנד? אנחנו לא מתעסקים בתוצאה''

נבחרת ישראל תצא מחר (רביעי) למחנה המשחקים השני והאחרון שלה לקראת משחקי טרום מוקדמות האולימפיאדה. הנבחרת תמריא לריגה, שם תפגוש ביום שישי את הולנד עם אריק שיבק מאמן נבחרת ישראל לשעבר על הקווים ועוזרו דניאל גוט וביום שבת את אוקראינה.

שני המשחקים יערכו בשעה 18:30 ואיגוד הכדורסל מנסה להפיק משם שידורים. בסגל הנבחרת יהיה שינוי אחד מזה ששיחק נגד הונגריה ואיסלנד, את מקומו של תומר גינת שנפצע בכתפו ויחמיץ את הקמפיין, יתפוס וויל ריימן. בר טימור יהיה הקפטן.

אריאל בית הלחמי עם שחקניו (איגוד הכדורסל)

המאמן אריאל בית הלחמי אמר היום: "שני המשחקים הקודמים היו מאוד חשובים להתחלה. הכרנו את הדברים שאנחנו עושים יותר טוב ופחות טוב, אנחנו עם הפנים לטורניר הבא. אנחנו יכולים כבר לראות את הצ'כיה והאסטונים, הצפון מקדונים עדיין לא שיחקו. נראה אותם ונדע עליהם, הנבחרת טובות והתחרות היא ברמה".

על נמרוד לוי ו-וויל ריימן, אמר המאמן: "נמרוד עדיין כאוב מהפציעה, אנחנו עושים הכל כדי שיהיה מוכן. הוא מתוכנן לשחק בטורניר ההכנה הקרוב. וויל ריימן מאוד מפתיע לטובה, קודם כל בגישה. הוא עושה דברים שאנחנו צריכים בעיקר בהגנה ובקשיחות ובפיזיות, נראה כאילו הוא איתנו פה מהיום הראשון".

על היעדרות תומר גינת, אמר בית הלחמי: "הבשורה הטובה היא שהפציעה לא רצינית. חשוב שקודם כל הוא יהיה בריא. בסופו של דבר תומר היה אחד השחקנים הכי חשובים, גם בצד החברתי ובטח בצד המקצועי. אנחנו נסתכל קדימה כנבחרת, ריימן עושה מביא דברים אחרים ואני בטוח שאנחנו נתגבר על הפציעה של תומר".

יפתח זיו במדי הנבחרת (אתר FIBA)

הרכז יפתח זיו אמר: "תמיד כיף להגיע לנבחרת. יש פה הרבה חבר’ה שרצים הרבה שנים ביחד והרבה חבר’ה צעירים שעושים אימוני ומשחקי בכורה, סך הכול מאוד כיף ואנחנו נהנים מזה. יש לנו איזושהי מטרה מסוימת, חלום רחוק, שאנחנו רוצים להצליח להגיע אליו ובשביל זה התכנסנו. אריאל אמר לא פעם ולא פעמיים, מי שפה בא ונותן את כל סט היכולות שלו במגרש ובחדר ההלבשה ומגיע לייצג את המדינה. יש לנו מטרה וציפיות או לא ציפיות זה לא משנה, אנחנו רוצים לעלות שלב".

זיו הוסיף: "ההרגשה אחרי טורניר ההכנה הקודם? התחושות והאווירה בחדר ההלבשה טובות. נכון, הפסדנו משחק אבל אנחנו פחות מתעסקים בתוצאה, שיחקנו בדרך מסוימת. אנחנו נהנים מהביחד. התפקיד שלי לאור הפציעות והסגל החסר? אני נקרא לדגל. אנחנו מאמינים ורוצים את זה ואנחנו יודעים מה הדרך להגיע למה שאנחנו צריכים ורוצים. אריאל והצוות מכינים אותנו הכי טוב שאפשר. יש שיטת משחק חדשה ומאמן חדש ואנחנו רוצים לנצח ולעלות שלב".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW