כדורסלנבחרת ישראל

בית הלחמי: "נעשה הכל כדי לבוא בגישה אחרת למשחקים"

מאמן נבחרת ישראל הוסיף אחרי ה-81:79 לאיסלנד במשחק הכנה נוסף מוקדמות הטורניר הקדם אולימפי: ''כשאתה יכול אתה לא רוצה, וכשאתה רוצה אתה כבר לא יכול''. וויל ריימן הצטרך לסגל, נמרוד לוי יהיה כשיר

 נבחרת ישראל הפסידה לראשונה במשחקי ההכנה כשנכנעה אמש (מוצ"ש), 81:79 לנבחרת איסלנד. בהמשך השבוע תצא הנבחרת לריגה שם תתמודד בסוף השבוע מול הולנד ואוקראינה. "משחק קצת פחות טוב, התחלנו אותו קצת רדומים, אחרי זה הובלנו והיינו צריכים לגמור את המשחק", סיכם מאמן הנבחרת אריאל בית הלחמי את ההתמודדות.

המאמן הוסיף: "כשאתה יכול אתה לא רוצה, וכשאתה רוצה אתה כבר לא יכול. נתנו להם הרבה ביטחון, ועשינו טעויות בסוף המשחק, וזה טוב שזה קורה עכשיו, אפשר לתקן ולדבר על זה. היה משחק שאפשר ללמוד ממנו, וצריכים להסתכל קדימה. חוזרים לארץ, יש לנו יום חופש, ונחזור להתאמן, יש לנו עוד טורניר בשבוע הבא, נעשה דברים על מנת ללמוד ממה שעשינו בו ולבוא בגישה אחרת למשחקים הבאים".

את תומר גינת הפצוע יחליף שחקנה של סן קוונטן הצרפתית וויל ריימן המושאל ממכבי תל אביב. נמרוד לוי, שפספס את שני משחקי ההכנה בסוף השבוע הנוכחי, צפוי לשוב במהלך השבוע לאימונים, כשבהמשך תקבל הנבחרת גם את עידן זלמנסון.

לישראל יש עוד שבועיים לפני שתחל את  הדבר האמיתי, משחקי מוקדמות הטורניר הקדם אולימפי בו ישחקו בבית אחד עם נבחרות צ'כיה, אסטוניה וצפון מקדוניה, כששתי הראשונות בבית יעלו לחצי הגמר שייערך בפולין ובו ייפגשו עם שתי הראשונות מהבית של בוסניה, הונגריה, פולין ופורטוגל. רק מי שתנצח את הגמר, תעלה לטורניר הקדם אולימפי בקיץ הבא.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW