כדורסלנבחרת ישראל

בית הלחמי לקראת טורניר ההכנה של הנבחרת: "בעיקר לגיבוש"

נבחרת ישראל יוצאת לשני משחקי הכנה לקראת הטורניר הטרום קדם אולימפי ותפגוש בשישי את הונגריה ובשבת את איסלנד. המאמן: ''הסגל מספיק איכותי''. מדר: ''מבאס מאוד שאבדיה לא יהיה, התקופה לא פשוטה''

נבחרת ישראל תמריא היום (חמישי) להונגריה, שם תקיים בעיר קצ'קמט שני משחקי הכנה ראשונים לקראת הטורניר הטרום קדם אולימפי. ביום שישי בשעה 19:00 שעון ישראל נגד הונגריה ובשבת באותה שעה נגד איסלנד.

בסגל הנבחרת נותרו 14 שחקנים שיצאו להונגריה, בהם נמרוד לוי, שסובל מפציעה בכתף ולא אמור לקחת בהם חלק. רשימת החיסורים בנבחרת כוללת את דני אבדיה, תמיר בלאט, יובל זוסמן, רפי מנקו ועידן זלמנסון, וכשהיא ללא אף מתאזרח. השחקנים הבולטים שיצאו עם הנבחרת הם הקפטן תומר גינת, שחקנה החדש של פנרבחצ'ה ים מדר ושחקן מכבי תל אביב רומן סורקין. גם יפתח זיו, גבי צ'אצ'שווילי ובר טימור בסגל

מאמן הנבחרת אריאל בית הלחמי אמר לפני הנסיעה: "עבדו פה מאוד חזק, ואנחנו רוצים לראות שכל הדברים שעשינו עובדים ומתאימים לנו. הנסיעה היא בעיקר לגיבוש". על החוסרים: ״אני חושב שהסגל הזה הוא טוב, סגל איכותי. הכי חשוב שאנחנו נשחק ביחד וחזק. בסוף השחקנים שפה מספיק טובים ואנחנו מאוד סומכים עליהם".

על השחקנים החדשים בסגל: "חלק מהשחקנים זה פעם ראשונה שלהם בסגל, או שהם לא קיבלו הזדמנויות. בהחלט יש פה חבר'ה צעירים שמאוד הרשימו אותנו. ואני מקווה שנראה את זה בטורנירים עצמם. בסוף אני מסתכל על כל הסגל, כל השחקנים מלבד שניים עברו אצלי באיזשהו שלב בקריירה שלהם, זאת אומרת שאני ככה מבוגר. החבר׳ה שהיו אצלי שהיו צעירים מאוד כיף לראות אותם היום ולעקוב אחרי הקריירות שלהם. ויש לנו היום שחקנים ברמות הגבוהות".

על הראליות להמשיך שלב: "הדבר הכי חשוב בחלק שני, זה שאנחנו נשחק טוב- ביחד. חשוב שנשחק את ההכי טוב שאנחנו יכולים להיות, ונהפוך להיות הקבוצה הכי טובה. אם נשחק בסגנון הזה, אני בטוח שהתוצאות יבואו. אני חושב שהדבר הכי חשוב בעיניי זה קודם כל קבוצה טובה, שנלחמת ביחד".

כוכב הנבחרת ים מדר הוסיף: ״אני חושב שאנחנו שמחים על החבר'ה שכן נמצאים וכן פה. יש פה המון חבר'ה מוכשרים שבאו למטרה אחת- לעשות את העבודה הכי טובה, ואת ההכנה הכי טובה. בכדי לעשות את החלון כמו שצריך. אנחנו פה מתאמנים ועובדים קשה בכדי להיות הקבוצה הכי טובה".

ים מדר בנבחרת ישראל (אתר FIBA)

על המטרות ממשחקי ההכנה ומשחקי מוקדמות הקדם אולימפי: ״אנחנו מנסים לקחת את הדרך לאולימפיאדה צעד צעד, אנחנו יוצאים לטורניר הכנה ראשון. באים לבדוק את כל מה שעשינו עד עכשיו, אני חושב שאנחנו עושים עבודה טובה. צריך לצאת החוצה, לשחק נגד נבחרות אחרות כדי לראות איך זה, להתגבש. יש פה הרבה חבר'ה שזה פעם ראשונה שלנו ביחד אז זה טוב לכולם להיות ביחד בחו"ל . אנחנו מקווים לעשות את העבודה הכי טובה, לחזור עם ניצחונות, עם כדורסל כמו שצריך, לעבוד על הדברים שעשינו ולהמשיך משם".

על היורובאסקט וההשלכות: "יש פה המון חבר׳ה חדשים, והמטרה היא לשחק כדורסל יותר טוב. מה שהיה היה, וגן אנחנו מתרכזים במה שקורה פה עכשיו, כמו שאמרתי אני מאוד שמח מהאנשים שנמצאים פה, עובדים קשה, אנחנו מנסים לשחק את הכדורסל הכי טוב כדי לעשות את המדינה שמחה. אנחנו בתקופה לא פשוטה ואנחנו נעשה הכל מהצד שלנו".

על בית הלחמי: "כיף עם אריאל, אני מאוד אוהב אותו, מאוד מתחבר אליו. אני מאוד שמח שהוא המאמן, אנחנו מקווים לעשות את העבודה ביחד". על החיסרון של אבדיה: "זה מבאס, חיכיתי וחשבתי שיהיה לנו את הזמן לשחק ביחד. אני חושב שהוא בנבחרת זה פלוס ענק לכולנו. אבל יש לו את המגבלות שלו ואני בטוח שהוא עשה הכל כדי כן להיות פה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW