כדורסלליגת העל

בית הדין קבע: אקסבייר מנפורד יוכל לשחק כבר בשבוע הבא

למרות דרישת תובע איגוד הכדורסל להשעות את שחקן הפועל ת''א עד לסיום העונה, החליט ביה''ד להשעותו לשלושה שבועות מיום ההודעה על הימצאותו חיובי לקנאביס. יוכל לשחק נגד בשיקטש ברבע גמר היורוקאפ

בשורות טובות להפועל תל אביב: איגוד הכדורסל הודיע הערב (חמישי) שאקסבייר מנפורד הורחק בפועל מ-19.02.24 ועד ה-11.03.24. בנוסף, נקנס ב-7,500 ש"ח. המשמעות: מנפורד יוכל לחזור לשחק כבר בשבוע הבא וגם יוכל ליטול חלק במשחק של הפעל תל אביב מול בשיקטאש ברבע גמר היורוקאפ, ביום רביעי.

השחקן הגיע לדיון מלווה בעורך הדין והיועץ המשפטי של הקבוצה, חיים יצחקי, כאשר גם היו"ר רמי כהן והבעלים עופר ינאי הגיעו. בנוסף, גם רופא הקבוצה אסף ביבס התייצב על מנת לקחת חלק בדיון. בכל אופן, על מנפורד יהיה לעבור בהמשך גם תהליך משפטי מול WADA, הסוכנות הלאומית למניעת סימום בספורט.

כזכור, שחקנה של הפועל תל אביב נמצא חיובי בבדיקת סמים שנערכה לו בחודש דצמבר, כמו גם שחקנה של הפועל אילת דיישון בוקר. תובע האיגוד, עורך דין איתמר ליפנר, ביקש השעייה של ארבעה חודשים, קרי עד לסיום העונה, כשבמקביל הוציאה היום הוועדה למניעת סימום בישראל כתב אישום נגד מנפורד ודרישה להשעותו לשלושה חודשים.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button