כדורגל ישראליליגת העל

בית הדין העליון ידון מחדש לגבי הערעור של הפועל תל אביב

לאחר שבית הדין העליון כבר דחה את הערעור הקודם של הפועל ת''א על הפחתת נקודה ממאזנה, יתקיים דיון נוסף בהרכב מורחב - לאחר שההתאחדות הצטרפה לערעורים של מכבי חיפה ובית''ר ירושלים

אחרי שהערעור של הפועל תל אביב על הפחתת נקודת ליגה בפועל נדחה פעם אחת, ההתאחדות לכדורגל הודיעה היום (רביעי) כי כפי שעשתה במקרים של מכבי חיפה ובית"ר ירושלים, היא תעביר את ההכרעה לבית הדין העליון שידון בו בהרכב נרחב ב-20 במרץ בשעה 13:00. כזכור, בדיוק כמו במקרה של חיפה ובית"ר, נגד האדומים עמד עונש על תנאי בהתאם לתקנון הישן שהופעל למרות שתקנון חדש נכנס לתוקף.

האבוקות של אוהדי הפועל ת"א (ליאת אבשלומי)

בהודעת ההתאחדות נכתב: "לאחר קריאת הבקשה ונספחיה, וכן תגובת ההתאחדות, באתי לכדי מסקנה כי בנסיבות נשוא תיק זה יש לקבל את הבקשה. הגם שבנסיבות רגילות החלטת בית הדין העליון נשוא הבקשה, שניתנה כאמור פה אחד, איננה מצדיקה ככל הנראה קיומו של דיון נוסף, הרי במקרה דנן, לאור הנסיבות המיוחדות והשלכות הרוחב של הפסיקה, לאור הסכמת ההתאחדות ומאחר וממילא נקבע הרכב מורחב לדון בערעור בזכות שהוגש על ידי מכבי חיפה ובית"ר ירושלים בסוגיה דומה, הרי על מנת למנוע החלטות סותרות יש מקום לכך שגם עניינה של המבקשת יתברר בפני ההרכב המורחב".

האבוקות של אוהדי הפועל ת"א (ליאת אבשלומי)

עוד נכתב: "למען הסר ספק, וכאמור בתגובת ההתאחדות, הדיון הנוסף בעניינה של המבקשת יתייחס אך ורק לשאלה העקרונית בנוגע לשקול הדעת של בתי הדין בעת הפעלת עונש על תנאי של הפחתת נקודות שהוטל קודם לתיקון התקנון, בגין עבירות אשר על פי התקנון החדש (הוראת השעה) אין להטיל בגינן עונש זה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button