כדורגל ישראליליגת העל

בית"ר תערער: "הקבוצות נותרו ללא הגנה, תזמון העונש בעייתי"

אחרי שנקודה אחת הורדה ממאזנה של הקבוצה מהבירה - וחמש בסה''כ מתחילת העונה, במועדון זעמו על פרסום העונש ביום המשחק נגד הפועל ב''ש וגם הבהירו שיערערו על ההחלטה: ''מאבק - רק על הדשא''

אחרי שכבר נענשה בהפחתת ארבע נקודות בפתיחת העונה בשל אירועי גמר הגביע בעונה שעברה, בית"ר ירושלים ספגה היום (שני) מבית הדין של ההתאחדות לכדורגל עונש של הפחתת נקודה נוספת בפועל בעקבות התפרעות אוהדיה במשחק מול מכבי חיפה. 

מבית"ר ירושלים, שתערער על העונש שקיבלה, נמסר בתגובה להחלטה של בית הדין המשמעתי: "תקנון ההתאחדות לכדורגל שאושר על ידי בעלי הקבוצות היה אמור להגיע יחד עם פעילות אכיפה משמעותית מצד גורמי החוק. לצערנו הדבר לא קרה והקבוצות נותרו ללא הגנה מצד החוק".

אבוקות של אוהדי בית"ר ירושלים (ליאת אבשלומי)

במועדון הוסיפו: "אנו גם מביעים את התרעומת על התבטאות בית הדין על כך ש'עשה עמנו חסד' וכי המועדון לא עושה מספיק מעוררות זעם ורחוקות מהאמת. לבית הדין הוגשו שמות שני עצורים אשר היו מעורבים בזריקת האבוקות, שנעצרו והורחקו מהמגרשים, וגם נמסר לבית הדין כי תוגש נגדם תביעה אזרחית.

עוד נמסר: "המועדון יערער על ההחלטה לבית הדין מתוך דרישה כי הנקודה תוחזר והמשך המאבק יהיה על הדשא, גם עם ארבע הנקודות שהורדו לנו בעבר. גם מועד הוצאת ההחלטה ביום של משחק כל כך חשוב ומשמעותי למועדון הוא בעייתי. אפשר היה לחכות עם ההחלטה יום ולצערנו העניין מתווסף לחוסר ההתחשבות במועדון".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button