כדורגל ישראליליגת העל

בית"ר לא תוכל להכניס קהל במשחק החוץ מול הפועל ב"ש

הקבוצה מהבירה ספגה הרשעה מספר 12 העונה בבית הדין המשמעתי ונענשה במשחק חוץ ללא קהל ב-2 במרץ, כאשר בנוסף גם נקנסה ב-16,500 ש''ח. בשל פריצת האוהדים מול אשדוד: מכבי ת''א ספגה קנס של 14,500 ש''ח

בית"ר ירושלים עמדה לדין היום (רביעי) על אירועי המשחק מול מכבי בני ריינה בגין פריצת אוהד למגרש ועל השלכת עשרה מצתים, ובעקבות כך ספגה עונש של משחק חוץ אחד בליגה ללא קהל בפועל, שיחול מול הפועל באר שבע ב-2 במרץ. בנוסף, הקבוצה מהבירה גם ספגה קנס בגובה 16,500 שקלים סה"כ, זאת על פי החישוב החדש בתקנון הענישה של בית הדין, שקובע כי על כל חפץ שייזרק לכר הדשא מצד הקהל, הקבוצה תיענש ב-1,500 ש"ח שמתחלקים כך: 15 אלף ש"ח על 10 מצתים שנזרקו ו-1,500 ש"ח על פריצת אוהד לדשא.

אוהדי מכבי ת"א בבלומפילד (ישי נאמן)

מכבי תל אביב נקנסה ב-4,500 ש"ח בגין פריצה של שלושה אוהדים בסיום המשחק מול מכבי בני ריינה. האוהדים לא גרמו לעצירת המשחק, כאשר עונש התנאי שעומד כנגד הצהובים בעקבות המשחק מול מ.ס אשדוד במחזור הסיום של העונה שעברה לא הופעל מאחר שלא מדובר בפריצה של קהל רב כפי שקרה באצטדיון הי"א. בנוסף, הצהובים נקנסו ב-10,000 ש"ח בגין קריאות גזעניות במשחק מול מכבי חיפה, כשלכך הצטרף קנס על תנאי של 30,000 ש"ח. נציין כי הדיון בנוגע לזיקוק שפגע בדריק לוקאסן בדרבי, ובו הצהובים בהחלט בסכנה של הורדת נקודה בפועל, נדחה לשבוע הבא.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW