כדורגל ישראליליגת העל

בית"ר ירושלים תקים אנדרטה לזכר אוהדיה שנרצחו ונפלו במלחמה

המועדון מהבירה יחלוק כבוד אחרון במתחם האימונים בבית וגן. הבעלים אברמוב: ''כל ילד וכל שחקן או אדם שיגיע למתחם יזכור תמיד את הגיבורים שלנו, שזכרם ייחקק לנצח בליבנו. נהפוך לאגרוף בלתי ניתן להכנעה''

בית"ר ירושלים אבלה ביחד עם כל עם ישראל על האובדן הנוראי של חיי אדם במתקפת הטרור הנפשעת שאירעה בדרום הארץ. מהמועדון נמסר כי "כמות אוהדי הקבוצה אשר נרצחו או נפלו בהגנה על המולדת היא הבלתי נתפסת. חברים ליציע, אחים בית"ריים, מלח הארץ. אנו נערכים ומקבלים בכל יום עוד ועוד שמות שכל אחד מהם עולם ומלואו ופועלים על מנת להנציח אותם".

הנהלת המועדון מהבירה החליטה כי תוקם אנדרטה במתחם האימונים בבית וגן לזכרם של האוהדים שלנו ונרצחי והרוגי המלחמה. בבית"ר מבהירים כי "האנדרטה תהיה שם על מנת שכל מי שיגיע יזכור לנצח כי עם אחד אנחנו וכי האחדות שלנו לא מוטלת בספק לרגע".

בעלי המועדון, ברק אברמוב: "העצב נמצא איתנו בכל רגע נתון בשבוע האחרון. הכאב על אובדן החיים, על הטרגדיות והזוועות גורם לנו כעם להפוך לאגרוף אחד בלתי ניתן להכנעה. אני מקבל פניות רבות ממשפחות שכולות ולכן החלטנו שאנו ננציח את יקיריהם במתחם האימונים על מנת שכל ילד וכל שחקן או אדם שמגיע למתחם יזכור תמיד את הגיבורים שלנו ואת האחווה הבית"רית. אנשים מכל קצוות החברה הישראלית שזכרם ייחקק לנצח בליבנו".

אברמוב הוסיף: "במהלך הימים האחרונים פועל המועדון בכל החזיתות על מנת לעזור ככל שניתן בעורף ובשליחת ציוד לכוחות הביטחון בשטח. אנו מגיעים לבתי המשפחות השכולות, אל מפוני יישובי עוטף עזה, מגייסים כספים וזאת רק ההתחלה. הנחיתי את כל אנשי המועדון להעמיד את כל המשאבים על מנת לתמוך במה שנוכל. אני מחזק את כוחות הביטחון ומבטיח להם שהעורף כאן חזק. נכניע וננצח ובדרך גם נכאב ונעטוף את המשפחות הכואבות".

בתוך כך, בעלי בית"ר הגיע היום למועצה האזורית שדות נגב, על מנת לתת יד ולעזור במאמץ ועזרה לחיילי צה״ל הגיבורים הנמצאים באזור. אברמוב הגיע והחל להכין אוכל לחיילים שהגיעו לנקודה וגם לכאלה שהאוכל יגיע אליהם בהמשך. כמו כן אברמוב הביא איתו ציוד רב הכולל ציוד לחיילים, מטענים ניידים, סיגריות, ועוד. אברמוב קיים במהלך הביקור פגישה עם ראש המועצה תמיר עידן ואסי אלמסי, אשר עוזר למועדון בהעברת התרומות לחיילים ותושבי הדרום.

מי שהגיב אמש לאירועים היה חלוצה של הירנביין ונבחרת מולדובה ששיחק בעונה שעברה בבית"ר ירושלים, איאון ניקולאסקו, שדבריו גררו ביקורות ברשת. "חייתי בישראל במשך שנתיים ואני יודע מה זה מתקפות טרור, אני לחלוטין נגד טרור", כתב ניקולאסקו בטוויטר והוסיף: "אני מקווה שההתקפות האלה הסתיימו ופלסטין וישראל יחיו בשלום". החלוץ גם שיתף את הציוץ בסטורי באינסטגרם, אך לאחר ביקורות מחלק מהקהל הישראלי הוא מחק את הסטורי.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button