כדורגל ישראליליגת העל

בית"ר ירושלים תעמוד לדין בעקבות היריקות לעבר כארם ג'אבר

מחזיקת הגביע עלולה לספוג עונש בעקבות התפרעות אוהדיה ב-0:3 על מכבי נתניה ובפרט התקרית עם קפטן היריבה שגרם לעצירת המשחק. גם מכבי חיפה תעמוד לדין בעקבות התנהגות הקהל במשחק מול אשדוד

תובע ההתאחדות עו"ד ניר רשף החליט היום (שלישי) להעמיד את מכבי נתניה לדין משמעתי בגין התנהגות בלתי הולמת של קהל אוהדים ואת בית"ר ירושלים בגין התפרעות אוהדים ופגיעה ע"י אוהדים. הדיון יתקיים מחר בשעה 17:00.

כארם ג'אבר מקדים את עידן טוקלומטי (שאול גרינפלד)

בדו"ח השופט נכתב כי בדקה ה-46, קפטן מכבי נתניה כארם ג'אבר ניגש להוציא זריקת חוץ בסמוך ליציע אוהדי בית"ר בנתניה, היציע המזרחי. על השחקן הושלכו מספר כוסות פלסטיק אשר פגעו בו כמו מספר יריקות שחלקן גם כן פגעו בו. עקב כך, התעכב חידוש המשחק בדקה.

עוד נכתב כי "בדקה ה-56, מיד לאחר הבקעת השער השני במשחק, הושלך חפץ מפלסטיק לעבר ספסל בית"ר ירושלים ונחת בתחום הטכני. הנ"ל נזרק מכיוון יציע אוהדי מכבי נתניה, היציע המערבי".

גלילי נייר נזרקו לעברו. שוער מ.ס אשדוד, אריאל הרוש (ליאת אבשלומי)

בנוסף, תובע ההתאחדות החליט להעמיד את מכבי חיפה החליט להעמיד את מכבי חיפה לדין משמעתי בגין התנהגות בלתי הולמת של קהל אוהדים, בעקבות אירועי המשחק נגד מ.ס אשדוד. בדו"ח השופט צוין כי בדקות 76 ו-84 נזרקו גלילי נייר לעבר שוער האורחת אריאל הרוש מכיוון היציע הצפוני שאכלס את האוהדים הירוקים.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button