כדורגל ישראליליגת העל

שועה נופה מסגל בית"ר י-ם, השחקן: "מנסים להרוויח על גבי"

הקבוצה מהבירה הוציאה הודעה רשמית כי למרות שהוצאה ''הצעה גבוהה ומכובדת'', השחקן בחר לא לקבל אותה ולכן הוא לא יהיה חלק מהסגל עד שיסכם עם הירושלמים על חוזה ש''יכבד גם את המועדון''

בית"ר ירושלים הודיעה היום (חמישי) שירדן שועה לא חלק מסגל הקבוצה. החלוץ בן ה-24, שהצטרף לקבוצה מהבירה באוקטובר 2020 ממכבי חיפה והיה שותף בעונה שעברה לזכייה בגביע המדינה – כשהוא השריד היחיד משלישיית ההתקפה הירושלמית בעונה החולפת, מחזיק בחוזה לעונה נוספת ולא חתם על חוזה חדש. בעונה שעברה היה שועה מלך הבישולים של ליגת העל עם 16 בישולים.

ירדן שועה בפעולה (ליאת אבשלומי)

מבית"ר נמסר: "במהלך התקופה האחרונה קיימה הנהלת בית״ר ירושלים משא ומתן אינטנסיבי עם השחקן ירדן שועה ונציגיו בנוגע להארכת חוזהו במועדון. לאורך כל הזמן נעשה ניסיון מכובד וכן מצידנו להגיע לחוזה חדש שירצה גם את ירדן וגם את המועדון, שטיפח ועטף את השחקן בעונות האחרונות גם במצבים לא פשוטים".

עוד נמסר: "הנהלת המועדון אוהבת את ירדן ורוצה בו לשנים ארוכות בבית"ר, אך לצערנו, למרות הצעה גבוהה ומכובדת שהוגשה לשחקן, שכללה שידרוג של כ-50 אחוז מחוזהו הנוכחי, ולמרות משא ומתן ארוך שהתקיים בין הצדדים, בחרו ירדן ונציגיו שלא להסכים. עקב כך, ועד אשר יגיעו הצדדים להסכמות אשר יכבדו ויטיבו גם עם המועדון, החל מהיום שועה לא ייכלל בסגל הקבוצה".

ירדן שועה בפעולה (ליאת אבשלומי)

מאוחר יותר, שועה פרסם את תגובתו בעמוד האינסטגרם שלו וכתב: "אני אוהב ומכבד מאוד את המועדון והוכחתי את זה מהרגע הראשון שדרכתי על הדשא בבית וגן. עבורי, זה היה כבוד לשחק עם סמל המנורה ושאפתי להמשיך ולשחק בבית"ר כל עוד אני משחק בארץ. הדבר שרציתי ביותר זה להמשיך ולהישאר בבית"ר ובוודאי להגיע להבנות על המשך החוזה שלי, במיוחד כשאני מרגיש שזה הבית שלי".

עוד כתב שועה: "כפי שאני רואה את הדברים ניתן היה לגשר על הפערים. אך ההתנהלות מולי לא הייתה כזו. עם זאת, לא הבעתי דבר כנגד המועדון, יש תחושה שמישהו מנסה להרוויח על גבי ובדרך פוגע בי מקצועית וגם בקבוצה ועצוב לי על כך. עבורי, עבור המועדון ובמיוחד עבור האוהדים שמחבקים אותי מהרגע הראשון".

ירדן שועה חוגג (דוברות בית"ר ירושלים)

החלוץ סיכם: "אני לא לוקח חלק בכל מחול השדים הזה סביבי, כיוון שאני שחקן כדורגל ורוצה להתעסק אך ורק בזה. הייתי מוכן להמשיך ולשחק בבית"ר גם בסכום נמוך לעומת הצעות אחרות שהיו לי. ההחלטה לגרוע אותי מהסגל לפני משחק כל כך חשוב למועדון זו בעיניי פגיעה מיותרת. גם אם אין הסכמות ניתן ללבן ולפתור מבלי לפגוע מערכתית".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW