כדורגל ישראליליגת העל

בית"ר ירושלים שבה לאימונים, גם מכבי פ"ת שבה להתאמן

אבוקסיס במסר לשחקנים: ''נאסוף עצמנו למרות הקושי להתעסק בכדורגל. בטוח שכל אחד מאיתנו חווה קושי מאוד גדול, נחזור לעניינים''. גם העולה החדשה חזרה לאימונים. הפועל ב''ש תשוב להתאמן לקראת הסופ''ש

בית"ר ירושלים חזרה הבוקר (שני) בהדרגה לאימונים בירושלים. מאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס, דיבר בתחילת האימון עם השחקנים: "אני בטוח שכל אחד מאיתנו חווה קושי מאוד גדול עם כל מה שהמדינה שלנו עוברת. אני בטוח שכל אחד מכיר מישהו או קרוב אליו שהאירועים האחרונים פגעו בו. זה כואב מאוד".

ירדן שועה באימון (דוברות בית"ר ירושלים)

אבוקסיס הודה: "קשה מאוד בתקופה הזאת לעסוק בכדורגל אבל נצטרך לאסוף את עצמנו. אנחנו רוצים קצת לחזור לעניינים אחרי עשרה ימים, בכל יום ניתן תוכנית ליום אחרי ואם יקרה משהו חלילה אז נתארגן בהתאם נתחיל להתקדם לאט לאט, ואני מקווה שיהיו לנו בשורות טובות וכמובן שאנחנו נמשיך עם הפעילות של המועדון בקהילה, להגיע לנחם ולשמח כמה שיותר משפחות ואנשים".

במקביל, לאחר מספר ימים בהן לא התאמנה באופן מלא, בהתאם להנחיות פיקוד העורף ולאחר שאתמול ערכה אימון חלקי, מכבי פתח תקווה שבה היום לאימונים בנוכחות כמעט מלאה. הזרים מויס אדליהו, לורנצו פרמאטי וג'ארד קאסה לא נכחו לאחר שעזבו את הארץ ואילו איברהים ג'אבר, גדעון אקווה וסאליו גויינדו נותרו בישראל והתאמנו.

בהפועל באר שבע שאפו לחזור לאימונים אתמול, אבל המצב הביטחוני לא אפשר זאת מן הסתם. יחד עם זאת, אחרי שיחה עם גורמי הביטחון בפיקוד העורף, בבאר שבע מתכננים לחזור להתאמן באופן קל בלבד ביום חמישי הקרוב בבית האדום, שם יש מרחב מוגן בסמוך למגרש האימונים. הפועל פתח תקווה והפועל ירושלים ישובו מחר לאימונים ללא הזרים.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button