כדורגל ישראליליגת העל

בית"ר ירושלים פתחה את האימונים, יצחקי: "דורש פוקוס מלא"

הקבוצה מהבירה החלה את ההכנות לקראת עונת 2024/25 עם פתיחת האימונים. המאמן הוסיף בשיחה עם השחקנים: ''נתחיל בצורה מאוד אינטנסיבית, עם עבודה קשה מאוד''. מי השחקנים שהופיעו לאימון הפתיחה?

בחום הירושלמי, שנותן את אותותיו כבר מעכשיו, פתחה הבוקר (שני) בית"ר ירושלים את האימונים לעונת הכדורגל החדשה עם ציפיות גבוהות ואנרגיה חדשה. מהמועדון נמסר: "הקבוצה נרגשת לקראת העונה הקרובה עם מספר שחקנים חדשים, הזרים שחזרו ושחקנים צעירים שמנסים להרשים את המאמן ולהיכנס לסגל הקבוצה".

דור מיכה באימון (דוברות בית"ר ירושלים)

אמש ערכו השחקנים מבדקים גופניים על מנת לוודא את כשירותם הפיזית ולבחון את מצבם הבריאותי. המבדקים כללו מדידות קצב לב, מבחני כושר ואימוני כוח. המאמנים והצוות הרפואי בחנו בקפידה את התוצאות כדי לתכנן תוכנית אימונים מותאמת לכל שחקן. היום נכנסו האימונים להילוך גבוה כאשר השחקנים התאמנו לראשונה על הדשא ומהרגע הראשון הבינו מה מחכה להם. השחקנים החלו בחימום עם מאמן הכושר, אודי בן שמחון, ואז התפצלו לתחנות שונות.

הצוות גם התחדש כשאת עמדת מאמן השוערים תפס דודו בן הרוש שיהיה חלק מהצוות בעונה הקרובה. הבוקר הצטרף לאימונים גם איסמעילה סורו, ומחר יצטרף השוער, מיגל סילבה. מי שעדיין חסר הוא עדי יונה, שנמצא עם הנבחרת האולימפית. השחקנים הצעירים, מצידם, מבינים שזו הזדמנות פז להוכיח את עצמם. חלק מהשחקנים הגיעו מקבוצת הנוער וחלק אחר הוא המושאלים. מנגד, בשל העובדה שאורי דהן טרם סיכם בקבוצה ושאר הבלמים – אוראל דגני, אדי גוטליב ופלאמן גלאבוב שוחררו – הקבוצה ללא בלמים.

המאמן ברק יצחקי באימון (דוברות בית"ר ירושלים)

מאמן הקבוצה, ברק יצחקי, כשלצידו עומד המנהל המקצועי אלמוג כהן, אמר לשחקנים לפני תחילת האימון: "זה האימון הראשון שלנו באופן רשמי, כמו שאמרתי לכם אתמול, נתחיל בצורה מאוד אינטנסיבית, עם עבודה קשה מאוד ואני דורש מכם פוקוס במאת האחוזים בכל רגע באימון".

יצחקי הוסיף: "יהיו שתי תחנות, ואני רוצה שהחילופים כשנצטרך זה חילופים מהירים, ולעבוד חזק כי העונה הקרובה ככה היא תיראה לאורך כל העונה. יש לנו זמן להתכונן, יש לנו 13 ימים בישראל ונערוך משחקי אימון ועוד מחנה אימון עם דברים טקטיים. תהיו מפוקסים, תישנו טוב, תעבדו עם הגוף שלכם בצורה אינטנסיבית ותשמרו עליו ואני מאחל לנו עונה מוצלחת".

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW