כדורגל ישראליליגת העל

בית"ר ירושלים: "מקבלים את ההחלטה בצער ומביעים תרעומת"

במועדון מהבירה מאוד לא אהבו את הפחתת הנקודות בעקבות אירועי גמר הגביע, אך לא יערערו בערכאות אזרחיות: ''תם ונשלם. קוראים לאוהדים לעסוק בעידוד בלבד, מתרכזים באלוף האלופים ובמוקדמות הקונפרנס ליג''

בית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל קבע היום (ראשון) באופן סופי את העונש של בית"ר ירושלים בעקבות אירועי גמר גביע המדינה לפני כמעט חודשיים. במועדון התריעו בעבר כי במידת הצורך הם יפנו לערכאות אזרחיות, אך מהודעת בית"ר היום עולה כי האירוע "תם ונשלם".

בית הדין ביטל הרחקת הקבוצה מגביע המדינה והמיר את עונשה בהפחתת ארבע נקודות בפועל, לצד קנס כספי של 70,000 ש"ח ועונשים נוספים על תנאי למשך שנה: הפחתת שלוש נקודות במקרה של התפרעות בנסיבות מחמירות או פריצת אוהדים לשדה משחק (בין אם הדבר קרה במשחק ליגה או במשחק גביע), וכן הרחקה ממפעל הגביע במקרה של התפרצות אוהדים בנסיבות מחמירות.

העונש של בית''ר ירושלים: הרחקה מהגביע והפחתת 3 נקודות
הפריצה של אוהדי בית"ר ירושלים בגמר הגביע (ליאת אבשלומי)

מבית"ר ירושלים נמסר: "בית"ר מקבלת בצער רב את החלטת בית הדין של ההתאחדות לכדורגל, ומביעה תרעומת על ההחלטה הסופית. יחד עם זאת, מבחינת המועדון, תם ונשלם אירוע גמר גביע המדינה, ופנינו מעתה קדימה לאלוף האלופים. הנהלת המועדון, בראשותו של ברק אברמוב, עסוקה במרץ רב בהכנות הסגל לעונה הקרובה, למשחק אלוף האלופים בשבת הקרובה ולצמד המשחקים מול פאוק סלוניקי במסגרת מוקדמות הקונפרנס ליג. אוהדים יקרים, אנו קוראים לכם להמשיך ולתת את האמון כפי שנתתם עד עתה במועדון עם המשך לקצב המנויים הנפלא, ולעסוק בעידוד הקבוצה בלבד".

בנושא אחר, בית"ר הודיעה כי פנתה לאופ"א על מנת לנסות ולדחות את שעת המשחק ב-27 ביולי מול פאוק סלוניקי בשעה (ל-21:30), על מנת להתחשב באוהדי הקבוצה, שומרי המסורת, ובמועדי העם היהודי במסגרת צום תשעה באב. מהמועדון נמסר: "אנו תקווה כי אופ"א תיענה לבקשה ונעדכן ברגע קבלת התשובה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button