כדורגל ישראליליגת העל

בית"ר ירושלים והפועל ב"ש לדין משמעתי בגין התנהגות האוהדים

תובע ההתאחדות הודיע שהירושלמים והקבוצה מהנגב יעמדו לדין על אירועי המשחקים מול ריינה (התפרעות אוהדים והתפרצות למגרש) והפועל פ''ת בהתאמה. גם בני סכנין ומכבי נתניה יתייצבו בבית הדין המשמעתי

תובע ההתאחדות עו"ד ניר רשף החליט היום (שלישי) להעמיד את בית"ר ירושלים (משחק מול מכבי בני ריינה) לדין משמעתי בגין התפרעות אוהדים והתפרצות לשדה המשחק. הדיון יתקיים מחר בשעה 16:00.

בדו"ח השופט נכתב: "בדקה ה-48 למשחק אחרי כיבוש שער לזכות בית”ר, ירד מהיציע המזרחי אוהד בית”ר אשר עקף את שלט הפרסום ונכנס לכר הדשא. הוא הוחזר ליציע מיד לאחר מכן. בדקה ה-79 הושלכה כוס משקה מהיציע המזרחי של אוהדי בית”ר לעבר שחקן אורח, והיא נחתה בסמוך אליו. בדקה ה-87 לאחר כרטיס צהוב לירדן שועה ובזמן ששחקן אורח שרוע על הדשא, הושלכו כעשרה מצתים אל עבר המשטח".

אוהדי הפועל ב"ש בטרנר (אסף הופמן)

תובע ההתאחדות החליט להעמיד את הפועל באר שבע (משחק מול הפועל פתח תקווה) לדין משמעתי בגין התפרצות לשדה המשחק. בדו"ח השופט נכתב: "בדקה ה-97 לאחר הבקעת השער השלישי לזכות באר שבע (הגול נפסל), התפרץ לתוך שדה המשחק ילד שהגיע מהיציע הצפוני של אוהדי באר שבע. הנ"ל חיבק שחקן מבאר שבע באזור רחבת השער והוצא מיד לאחר מכן על ידי מאבטח".

התובע החליט גם להעמיד את מכבי פתח תקווה (משחק מול מ.ס. אשדוד) לדין משמעתי בגין התנהגות בלתי הולמת של קהל אוהדים. בדו"ח השופט נכתב: "לאחר השריקה לסיום נזרקה כוס שתייה לעבור ספסל מכבי פתח תקווה מהיציע המערבי צפוני שאוכלס באוהדי קבוצת מכבי פתח תקווה. הכוס נפלה בסמוך לספסל".

אוהדי מכבי נתניה (אסף הופמן)

תובע ההתאחדות החליט להעמיד את מכבי נתניה (משחק מול הפועל ירושלים) לדין משמעתי פגיעה ע"י אוהדים והתפרצות לשדה המשחק. בדו"ח השופט נכתב: "בדקה ה-44 נזרק ארטיק קרח (חלק ממנו) מהיציע המזרחי המאוכלס באוהדי נתניה אשר פגע בעוזר השופט איגור ולאחר מכן נפל במגרש. בדקה ה-85 נכנס ילד לתחומי המגרש. יש לציין שהילד יצא לבד ללא אבטחה לכיוון ספסל מכבי נתניה לכיוונו של מאמן הקבוצה גיא צרפתי. בסיום המשחק ניגשו אנשי נתניה לחדר ההלבשה וטענו לדבריהם ואני מצטט ש'הילד הוא מעמותה שהקבוצה מארחת ובנוסף הינו ילד עם צרכים מיוחדים'. הסברתי שחייב לציין את האירוע, אך אציין מה שביקשו למסור על הילד. הדבר גרם לכ-20 שניות עיכוב. בסיום המשחק, לאחר השריקה, נכנסו מספר ילדים לתחומי המגרש".

בנוסף, תובע ההתאחדות החליט להעמיד את בני סכנין (משחק מול מכבי חיפה) לדין משמעתי בגין התפרעות אוהדים. בדו"ח השופט נכתב: "בדקה ה-5 הודלקו 4 אבוקות ביצע המאכלס את אוהדי סכנין, האבוקות לא נזרקו לכר הדשא. במהלך המחצית הראשונה נשמעו שריקות מהיציע המאכלס את אוהדי חיפה, ביקשנו מהכרוז שיבקש שהפעולה תופסק, ואכן הופסקה במהלך המחצית השנייה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW