כדורגל ישראליליגת העל

בית"ר ירושלים השתתפה במיזם לזכרו של נטע אפשטיין ז"ל

שוערי הקבוצה הירושלמית לקחו חלק במיזם להנצחת האוהד שנרצח ב-7 באוקטובר לאחר שקפץ על רימון במטרה להציל את חברתו, סילבה התרגש והבטיח להישאר בקשר עם המשפחה: ''הוא היה אוהד מושבע''

סיפורו של נטע אפשטיין ז"ל פורסם במקומות רבים בעקבות האומץ והגבורה שלו להקריב את חייו עבור חברתו אירן שביט. נטע, שהיה אוהד בית"ר ירושלים, מסמל המון בכל הקשור להקרבה ולאבל הבלתי נתפס של אירועי ה-7 באוקטובר. הוא קפץ על רימון שנזרק לתוך הממ"ד שבו שהה עם זוגתו והציל את חייה.

הבוקר (שלישי) הגיע אל מתחם האימונים של המועדון מהבירה חברו הטוב של נטע, לי שפק, אשר פועל בימים האחרונים על מיזם חשוב שינציח את מי שהיה השוער של "שועלי כפר עזה" בשנים האחרונות. מיזם ההנצחה כולל צילום של כל שוערי הסגל בליגת העל, אשר מצטלמים עם השלטים ועם כפפות שהם מעניקים באופן סמלי למען המיזם.

לי שפק עם השוער מיגל סילבה (האתר הרשמי של בית"ר ירושלים)

לי הגיע היום לאימון וסיפר על האהבה הגדולה של נטע למועדון ולא פחות מכך על האהבה שלו לעמוד בשער ולהדוף את הכדורים הנבעטים לשערו. לי סיפר כי תמונתו של נטע איתה הצטלמו השוערים, צולמה בזמן שהדף פנדל מכריע שעזר לקבוצתו לזכות בתואר.

לי שפק סיפר לשוערים: "ב-7 באוקטובר נטע היה בדירה שלו (בכפר עזה) עם בת הזוג. כשהמחבלים הגיעו לדירה הם זרקו פנימה רימון. הוא החביא את אירן אבל ראה שהרימון מתקרב אליה והחליט לקפוץ עליו כדי להציל אותה. למזלנו היא עדיין איתנו היום".

השלט לזכרו של נטע אפשטיין ז"ל (האתר הרשמי של בית"ר ירושלים)

שפק הוסיף: "מאז פתחנו במיזם לזכרו. אני יודע שזה היה חשוב לו ושהוא היה אוהד מושבע של הקבוצה. אנחנו גם מבקשים מכל שוערי הליגה תרומה של זוג כפפות וצילום עם השלט שלו. הוא היה שוער נהדר ובן אדם נהדר וככה היינו רוצים שיזכרו אותו".

את תמונתו של נטע החזיקו ארבעת השוערים של הקבוצה הבוגרת – מיגל סילבה, רוי ששון, קים זיבת ונתנאל דלויה. מי שהתרגש מאוד מהסיפור היה שוער הקבוצה הפורטוגלי מיגל סילבה, שהבטיח להישאר בקשר עם המשפחה והחברים ככל שירצו.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button