כדורגל ישראליליגת העל

בית"ר והפועל ירושלים יעמדו לדין משמעתי אחרי אירועי הדרבי

תובע ההתאחדות עו"ד גלעד ברמן החליט להעמיד לדין את הירושלמיות בצל אירועי הדרבי, בסעיף של התפרעות אוהדים. בנוסף, מכבי ת''א תעמוד לדין עקב התפרעות אוהדים, הפועל חיפה לדין על פריצת קהל

תובע ההתאחדות לכדורגל החדש, עו"ד גלעד ברגמן, החליט היום (שלישי) להעמיד את בית"ר ירושלים לדין משמעתי בגין התפרעות אוהדים והתפרצות לשדה המשחק. מאותו משחק, הוחלט להעמיד גם את הפועל ירושלים בגין התפרעות אוהדים ופגיעה גופנית בשופט המשחק ואת אמיר שוויקי בגין התנהגות בלתי הולמת והפרת סדר. הדיון יתקיים מחר בשעה 17:00.

אוהדי הפועל ירושלים (ליאת אבשלומי)

בדו"ח מהדרבי הירושלמי נכתב: "המשחק החל באיחור של דקה עקר העובדה שגלילי נייר אדומים נזרקו עם עליית השחקנים מהיציע המזרחי שאכלס את אוהדי הפועל ירושלים הסתירו את קו האורך. בדקה ה-3 נזרקה כוס שתייה לדשא מיציעי בית"ר ולא פגשה באיש. לאחר הבקעת השער לבית”ר ירדו מיציע אוהדי בית"ר מספר אוהדים, שלטי הפרסום (מסכי הלד) ניזוקו עקב כך. לפני השריקה לחידוש המחצית השנייה פרצו ארבעה ילדים שאוהדים את בית”ר כדי להצטלם עם השחקנים של קבוצתם".

עוד נכתב: "בדקה ה-54 נזרק גליל נייר מיציע הפועל ירושלים לעבר עוזר השופט עידן ברנשטיין ופגע בגבו. בדקה ה-79 הודלק רימון עשן ביציע אוהדי בית"ר, בדקה ה-86 נזרקו מיציעי בית"ר מצתים וכעבור דקה הודלק רימון עשן צהוב ביציע הפועל ירושלים. בדקה ה-88 נזרוק מצתים על ידי אוהדי בית”ר, ולאחר הבקעת השער של הפועל ירושלים בדקה ה-92 פרץ לתחומי המגרש מהיציע אמיר שוויקי, בעל תפקיד במחלקת הנוער של הפועל ירושלים, שלא היה רשום בטופס המשחק. הוא רץ כ-80 מטרים ליציע הדרומי וחגג בהפגנתיות מול אוהדי בית”ר. בסיום המשחק ניגש לחדר השופטים והתנצל על התקרית".

האבוקות של אוהדי מכבי ת"א (ישי נאמן)

תובע ההתאחדות החליט להעמיד את הפועל חיפה (משחק מול הפועל פתח תקווה, משחק מול הפועל תל אביב) לדין משמעתי בגין התפרצות לשדה המשחק. הדיון יתקיים מחר בשעה 16:30. בנוסף,  מכבי תל אביב תעמוד לדין עקב התפרעות אוהדים במשחק מול הפועל ירושלים (הדלקת 4 אבוקות), ומכבי נתניה לדין על התפרעות אוהדים במשחק מול סכנין. במקביל, תובע ההתאחדות החליט להעמיד את בני סכנין לדין משמעתי בגין התפרעות אוהדים. הדיונים לגבי מכבי תל אביב, מכבי נתניה ובני סכנין יתקיימו מחר ב-17:00.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button