כדורגל ישראליליגת העל

בית"ר ביטלה את התביעה על קינדה ותקבל את דהן וירין לוי

שני הצדדים הגיעו למתווה לפיו הבלם יעבור באופן קבוע לקבוצה מהבירה וגם הקשר הצעיר יושאל לבית''ר ירושלים, שתחזיק ב-50% מכרטיס השחקן שלו. שני המועדונים מקווים ''לשמור על מערכת היחסים הטובה בעתיד''

בהודעה משותפת מצד שתי הקבוצות, בית"ר ירושלים ביטלה את התביעה שלה נגד מכבי חיפה בעניינו של גדי קינדה, כאשר בתמורה היא תקבל אליה באופן קבוע את הבלם אורי דהן, וגם הקשר בן ה-18 ירין לוי יעבור לקבוצה מהבירה בהשאלה כש-50 אחוזים מהכרטיס שלו יעברו גם הם לבית"ר. דהן בן ה-24 שיחק כמושאל בקבוצה מהבירה בשנתיים האחרונות וכעת יחתום לשלוש שנים בשכר של 180 אלף דולר לעונה.

כזכור, בחלון ההעברות של ינואר קינדה חזר לישראל אחרי ארבע שנים בספורטינג קנזס סיטי ובחר לחתום במכבי חיפה. הירושלמים תבעו כ-13 מיליון ש"ח מהשחקן ומהירוקים לאחר שקינדה חזר לארץ וחתם בקבוצה מהכרמל, בעוד שלפי סעיף בהסכם עליו חתם לפני שעזב את בית"ר התחייב לחתום רק בקבוצה מהבירה לכשיחזור לישראל. בית"ר אף ביקשה תחילה למנוע את המעבר למכבי חיפה, אך הבורר שמונה אישר את העסקה וכעת גם התביעה הוסרה.

גדי קינדה בפעולה (ישי נאמן)

ממכבי חיפה נמסר: "בפגישה שנערכה היום בין בעלי בית"ר ירושלים, ברק אברמוב, לראשי מכבי חיפה, הנשיא יעקב שחר וסגנו עוזי מור, הגיעו הצדדים לסיכום על ביטול התביעה של מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים מול מכבי חיפה, בעניינו של גדי קינדה. במסגרת הפגישה הוחלט כי הבלם, אורי דהן, יעבור לבית״ר ירושלים והשחקן ירין לוי יושאל לקבוצה מהבירה. הפגישה, שהתקיימה ברוח טובה, אפיינה את מערכת היחסים הטובה בין המועדונים ובין ראשיהם משכבר הימים, מתוך מטרה שתמשך ככזו בעתיד".

מבית"ר ירושלים נמסר: "בפגישה שנערכה אמש בין ברק אברמוב, יעקב שחר ועוזי מור, הגיעו הבעלים לסיכום על ביטול התביעה של מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים מול מכבי חיפה בעניינו של גדי קינדה. בתמורה להסרת התביעה יעבור אורי דהן לבית"ר ירושלים ו-50 אחוז מכרטיס השחקן של ירין לוי יעבור גם הוא לזכותה של בית״ר והוא ישחק בשורותיה. השלושה נפגשו ברוח טובה, המאפיינת את היחסים בין המועדונים מתוך מטרה שכך יישאר גם בעתיד".

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW