כדורגל ישראליליגת העל

ביהמ"ש דחה את בקשת רשם עמותות לפירוק מכבי בני ריינה

בית המשפט המחוזי בנצרת דחה את הבקשה לפרק את הקבוצה ומתח ביקורת על רשם העמותות, יו''ר המועדון סעיד בסול: "קורא לשים סוף למסע הרדיפה ולהשיב לנו את הניהול התקין, הצדק יצא לאור"

בדיון שנערך ביום חמישי דחה בית המשפט המחוזי בנצרת את בקשת רשם העמותות, תוך שהוא קובע כי אין מקום להורות על פירוק העמותה. השופט, עאטף עיילבוני, יצא כנגד התנהלות רשם העמותות ודחה על הסף את כל העילות שהציג לבקשת הפירוק, תוך שהוא מותח ביקורת על כך שפעולותיו היו בסתירה מוחלטת לטובת הכלל.

השופט אף הדגיש כי חשיבותה של קבוצת "בני ריינה" אינה רק בהיבט המקצועי-הספורטיבי, כי אם גם בהיבט החינוכי והתרבותי בנוף הציבורי של היישוב ריינה וסביבתו. בית המשפט מינה את ד"ר שלמה נס כמנהל מיוחד לצורך בחינת התנהלותה הכספית של העמותה וניהולה בהיבט הכספי, תוך שהוא ממליץ לרשם העמותות להשיב לעמותה את אישור המנהל התקין ומותיר בידי ועד העמותה, בראשות היו"ר סעיד בסול, את הניהול המקצועי השוטף

מכבי בני ריינה נשארה בליגה עם 0:1 על בית''ר ירושלים
שחקני מכבי בני ריינה חוגגים (ליאת אבשלומי)

יו"ר מכבי בני ריינה, סעיד בסול: "אני מודה לבית המשפט על כך שסייע לצדק לצאת לאור ועל דבריו החמים אודות תרומת העמותה והמועדון לחברה הערבית ולנוער הערבי בפרט. כמו כן, אני מבקש להודות לראש  המועצה והנהלת המועצה על תמיכתם הבלתי מתפשרת בהנהלת העמותה. אני קורא בזאת לרשם העמותות לשים סוף למסע הרדיפה נגדנו ולהחזיר לנו לאלתר את אישור המינהל התקין, בהתאם להמלצת בית המשפט".

עו"ד יגאל דורון, שותף במשרד עוה"ד AYR –  עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ' ושות' שייצג את ריינה, אמר: "מתחילת ההליך המשפטי טענו שמדובר בבקשה שנולדה בחטא, שכן אין עילת פירוק נגד העמותה, לכן אנו שמחים שבית המשפט קיבל את עמדתנו ופסק לטובתנו"

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW