כדורגל ישראליליגת העל

בזמן שמכבי חיפה שוהה בבלגיה: דולב חזיזה למען ילדי העוטף

השחקן, שלא הצטרף לירוקים בשל הפציעה ממנה הוא סובל, ביקר ביריד מכירת בגדים בנמל ת''א לשיקום בית הגלגלים הדרומי לצעירים עם מוגבלות פיזית בקיבוץ אורים שבעוטף: ''מה שבית הגלגלים עושה זה מבורך''

שעות אחדות לפני שמכבי חיפה תתארח אצל גנט הבלגית, כוכב הקבוצה דולב חזיזה – שלא יצא עם הירוקים למשחק בשל הפציעה ממנה הוא סובל – ביקר היום (רביעי) באירוע "מתלבשים בנמל – משקמים בעוטף" – מכירת בגדים מיוחדת בנמל תל אביב שכל הכנסותיה מיועדות לשיקום בית הגלגלים הדרומי לצעירים עם מוגבלות פיזית בקיבוץ אורים שבעוטף עזה. במהלך השהות ביריד חזיזה שוחח עם הצעירים הנלהבים, הצטלם איתם, והעניק להם צעיפים וכדורי רגל חתומים.

דולב חזיזה במהלך הביקור המרגש (עמותת בית הגלגלים)

חזיזה סיפר: "לפגוש את הצעירים החמודים הללו, שגם אוהדים את הקבוצה, וגם שהם רואים אותי מאוד מתרגשים וזה מעלה להם חיוך על הפנים – בשבילי זה הכול, והעלה לי את המורל. מה שבית הגלגלים עושה זה מבורך, ואני מקווה שהעשייה שלהם תמשיך כמה שיותר. אני מציע לכל אחד לבוא לפה וליהנות, יש פה דברים מיוחדים וטובים לקנות. זה למטרה וכוונה טובה, והולך לשיקום בית הגלגלים בעוטף עזה, שזה דבר מבורך". 

המכירה, שמתקיימת השבוע בימים רביעי עד שישי וביום הבחירות, היא שיתוף פעולה של העמותה יחד עם "המחסן של מיה". מוצעים בה עשרות אלפי פריטי לבוש, עודפי מותגים ובגדי יד שנייה איכותיים כחדשים לילדים ומבוגרים, במחירים נגישים בין 10 ש"ח ל-40 ש"ח לפריט. כאשר בכל יום מתווספים פריטים נוספים.

דולב חזיזה במהלך הביקור המרגש (עמותת בית הגלגלים)

עמותת בית הגלגלים, שנוסדה בשנת 1979, היא ארגון ארצי לצעירים ובוגרים עם מוגבלות פיזית, הכולל ששה בתים הפתוחים לאוכלוסיות שונות מכל חלקי החברה הישראלית. כאשר אחד ממרכזיה הוותיקים והמשמעותיים הוא ביתה בעוטף עזה – בית הגלגלים הדרומי שבקיבוץ אורים.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button