כדורסלליגת העל

בושה: קומץ אוהדי הפועל תל אביב ביזו טקס הוקרה למשטרה

במהלך טקס הוקרה מיוחד לפעילות המשטרה ב-7 באוקטובר ולעיני משפחה שכולה באולם בב''ש, חלק קטן מאוהדי הפועל ת''א שר שירים בגנות המשטרה לפני שהושתק. במועדון ובמנהלת גינו בתקיפות את האירועים

רגע לפני שריקת הפתיחה למשחק בין הפועל תל אביב להפועל באר שבע בהיכל הקונכיה הערב (ראשון), נערך טקס לזכר השוטרים שנהרגו במלחמה שפרצה ב-7 באוקטובר. עם פתיחת הטקס, כאשר הכרוז אמר ש"המשחק יוקדש למשטרת ישראל", קומץ אוהדי הפועל תל אביב שרו בגנותה של המשטרה – זאת בנוכחות משפחה שכולה שהגיעה לאולם. בשלב מסוים, הקומץ הושתק ע"י מרבית הקהל.

מהפועל תל אביב נמסר בתגובה: "הפועל תל אביב מתביישת באירוע. יש לציין שבמגרש היו כ-80 אוהדי הפועל ורק חלק קטן מהם היו שותפים לביזוי הטקס באופן שאינו מייצג את ערכי המועדון והקהל המעולה שלו. ברצוננו להתנצל בפני המשפחה, הפועל באר שבע ושוטרי משטרת ישראל שאיבדו חברים רבים בהגנה על אזרחים בשבת השחורה. אנו נפעל על מנת שאירוע כזה לא יחזור שנית".

מהמנהלת נמסר: "מנהלת הליגה מתביישת ומגנה בכל תוקף את ביזוי הטקס שהתקיים הערב בהיכל הקונכיה. אנחנו מצרים על ההתנהגות של קומץ אוהדים שנכחו במגרש ואנחנו בטוחים שזו לא נחלת הכלל של אוהדי הכדורסל בישראל. בשם המנהלת וקבוצות הליגה אנחנו מתנצלים מעומק הלב בפני משפחות הנופלים שחירפו נפשם למען הגנת המולדת ולמען כל אחד ואחת מאיתנו".

מפכ"ל המשטרה יעקב שבתאי בסמי עופר (באדיבות דוברות המשטרה)

מדברות המשטרה נמסר: "משטרת ישראל מגנה בכל תוקף את התנהגותם של אוהדי קבוצת הפועל תל אביב בכדורסל שביזו הערב את טקס ההנצחה שהתקיים באולם הקונכייה בבאר שבע לזכרם של 59 חללי משטרת ישראל ומשמר הגבול שנפלו בהגנה על יישובי הדרום בבוקר מתקפת הטרור ב-7 באוקטובר ובמהלך מלחמת חרבות ברזל. משטרת ישראל מצפה ממנהלת הליגה בכדורסל ומועדון הפועל תל אביב להוקיע מקרבם עוד הערב את האוהדים שביזו את הטקס ופגעו בזכרם של יקירנו שגבורתם ואומץ ליבם מנעו אסון כבד גדול הרבה יותר למדינת ישראל".

המפכ"ל, רב ניצב יעקב שבתאי: "משטרת ישראל רואה בחומרה רבה את התנהגותם של אוהדי הפועל תל אביב שביזו את זכרם של חללי משטרת ישראל ומשמר הגבול שנפלו בפעילותם תוך שהם חותרים למגע באומץ לב מעורר השראה כשהם מחלצים פצועים מתופת חמאס ומקפחים את חייהם בהגנה על מדינת ישראל כשהם וחבריהם השוטרים ולוחמי מג"ב והימ"מ בולמים את המשך פלישת מחבלי חמאס ליישובים נוספים".

המפכ"ל הוסיף: "התנהגות אוהדי הפועל תל אביב הערב היא כתם שחור שילווה את אוהדים אלה כל חייהם, התנהגותם פגעה במשפחות השוטרים שנכחו באולם ופגעה במשטרת ישראל. אני מצפה לענישה מחמירה כלפי אוהדים אלה ומבטיח למשפחות השוטרים ולוחמי מג"ב והימ"מ שנפלו בהגנה על יישובי הדרום ומדינת ישראל כי נמשיך מידי יום לספר על גבורתם ולקיים טקסים לזכרם , גם במגרשי הספורט".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button