כדורגל ישראליליגת העל

בורחה לאמה כועס: "האדומים זה משהו שלא יכול לקרות יותר"

מאמן הפועל ת''א אחרי ה-1:1 מול חדרה: ''היינו צריכים לכבוש עוד''. איינבינדר: ''הגבנו לא טוב, היינו צריכים לנצח גם ב-10 שחקנים''. אוז'בולט ירד ישר לחדר ההלבשה. אביטן: ''מבקשים אחידות מינימלית מהשופטים''

הפועל תל אביב עם נקודה אחת בלבד מתשע אפשריות בשלושת המשחקים של בורחה לאמה על הקווים, לאחר שסיימה אמש (שבת) ב-1:1 ביתי מול הפועל חדרה. הישאם לאיוס כבש ראשון (29), אלא שבמחצית השנייה האדומים התקשו מאוד מול שינוי מערך של היריבה, נשאערו ב-10 שחקנים בפעם השלישית ברציפות (אלון אזוגי הורחק בדקה ה-70) וילד הפלא החדש, אלעד מדמון, השווה (80). אלן אוז'בולט, שהוחלף בדקה ה-73, זעם וירד ישירות לחדרי ההלבשה כשהוא מתעלם מהמאמן.

מאמן הפועל תל אביב, בורחה לאמה, אמר בסיום: "היינו צריכים לכבוש את השני ולעלות ל-0:2, אבל לסיים עם 10 שחקנים זה דבר שמקשה. זה משהו שאנחנו חייבים לשפר, אנחנו חייבים לסיים עם 11 שחקנים. השחקנים השקיעו, רצינו שלוש נקודות, אבל לא הצלחנו. ננתח ונעשה הכול כדי להשתפר". על כך שאלון אזוגי, שסחב צהוב, לא הוחלף בזמן ולבסוף הורחק, אמר הספרדי: "חיכינו לחילוף כמה דקות והכדור לא יצא החוצה. נכון שיכולתי להוציא את אזוגי במצב הנייח, אבל גם יכולתי להוציא אותו בדקה הראשונה…".

הקפטן דן איינבינדר אמר: "בדיעבד קל לדבר, בסופו של דבר ספגנו. ראינו שבמחצית הם עברו מקו ארבע לקו חמש, עברו לשני חלוצים, היינו צריכים להתאים את עצמנו והיינו צריכים לעשות את זה טוב יותר. אני חושב שהיינו צריכים לדעת לקחת את הנקודות גם בעשרה שחקנים. פעם רביעית מתוך שמונה משחקים שאנחנו סופגים אדום – וזה יותר מדי. נצטרך לעבוד על זה, לחשוב על זה ולקחת אחריות כולנו. בסופו של דבר השחקנים שקיבלו אדום לא רצו לקבל אדום, הם עשו זאת מתוך רצון והקרבה. אני חושב שאנחנו צריכים להתרכז במה שקורה במגרש, בתור קפטן יש לי את האופציה לראות את הדברים ולהעביר הלאה, אבל בסופו של דבר קיבלנו גול שהוא לא מחויב והיינו צריכים לנצח במשחק הזה".

מאמן הפועל חדרה, ניסו אביטן (ליאת אבשלומי)

מאמן הפועל חדרה ניסו אביטן אמר בסיום: "אני מאוכזב מאוד הפועל תפסה אותנו פעם אחת וכבשה, היינו ראויים ליותר מנקודה אבל בנסיבות זה בסדר. עשינו התאמות לאיך שהם עמדו על המגרש וזה ביטל אותם לגמרי והייתה עדיפות ברורה בחצי השני, ואני יוצא מפה מאוכזב. אני לא מאמן שמזלזל חלילה בשחקנים שלי. כולם יודעים את הבעיות והתקציב, אנחנו עובדים קשה להשאיר את הקבוצה בליגה ואנחנו מאמינים שיכולים. לא הוגן לדבר על שופט, כולם צריכים לקבל אותו יחס, לא יודע אם הגיע לאזוגי צהוב שני או לא, לא הייתי בטוח בכלל שזה הוא. אומרים לך אחרי תפיסה לוותר על הצהוב, אם אתה בדין ודברים עם השופט, ואז שחקן של הפועל משתולל על השופט והוא לא שמע ולא ראה. אנחנו לפחות מבקשים אחידות".

כובש שער השוויון אלעד מדמון, שהפך למלך השערים של הליגה עם 5 כיבושים, אמר: "אני נורא שמח להבקיע כבר חמישה שערים אבל אני מקווה שלא אעצור ואמשיך לכבוש. הנקודה הזו נורא חשובה להמשך הדרך שלנו. חברים שלי לקבוצה תומכים בי ואומרים לי שאני יכול, אז אני לוקח את זה לידי ביטוי ועושה מה שאפשר. אני מקווה שאגיע כמה שיותר רחוק, לא אוהב להגביל את עצמי במספרים. אני לא אוהב להציב מספרים, לסמן וי זה לא בשבילי, מקווה להבקיע כמה שאפשר. איך זה להיות חלק מחדרה? נורא אוהבים אותי פה, עוד מהנוער והילדים האמינו בי ונתנו לי את הביטחון שאני צריך וחדרה נותנים לי את הכלים להצליח".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button