ענפים אחריםשחייה

בובריצקי ונשיא זכו במדליית ארד היסטורית באליפות אירופה

שחייה אומנותית: הדואט, שייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בפאריס, עשה היסטוריה וסיים שלישי עם 245.6105 נקודות בגמר הדואט החופשי בבלגרד. בובריצקי: ''נקודת ציון חשובה לפריס''. נשיא: ''מאוד גאות בעצמנו''

שלי בובריצקי ואריאל נשיא עשו הערב היסטוריה לאחר שזכו במדליית ארד ראשונה אי פעם בגמר הדואט החופשי באליפות אירופה המתקיימת בבלגרד.

כחודש וחצי לפני המשחקים האולימפיים, שם ישתתפו השתיים, הן הציגו תרגיל נהדר שהעניק להן את המקום השלישי עם 245.6105 נקודות. הצמד ההולנדי זכה במדליית הזהב עם 264.6584 נקודות והבריטיות עם מדליית הכסף (261.0313).

אנה טרס וסבטה בלכר (פאביו צ'טי, איגוד השחייה)

כזכור, בובריצקי ונשיא, עלו אתמול מהמקום השלישי במוקדמות עם 238.0645 נקודות והפעם קיבלו ציון גבוה יותר. זו הפעם הראשונה שישראל זוכה במדליה בתרגיל הדואט באליפות אירופה, לאחר ששלוש פעמים זכתה ישראל במדליה בתרגיל הקבוצתי. המאמנות שמלוות אותן הן סבטה בלכר ואנה טרס.

אריאל נשיא אמרה: "אנחנו גאות לייצג את המדינה שלנו בכבוד. מדליה ראשונה שלנו באליפות אירופה, מה שעושה אותה מרגשת במיוחד עבורנו".

שלי בובריצקי ואריאל נשיא (פאביו צ'טי, איגוד השחייה)

שלי בובריצקי הוסיפה: "אנחנו מאוד שמחות שהצלחנו לבצע את דרגת הקושי שאיתה הגענו וגם להעלות את הניקוד הסופי מהמוקדמות. זאת הייתה נקודת ציון חשובה מאוד לקראת המשחקים האולימפיים. כמובן שיש עוד הרבה על מה לעבוד ופנינו מכוונות לפריס ולכן נסיק את המסקנות הרלוונטיות מהתחרות הזאת ונמשיך בהכנות בכל הכוח למטרה המרכזית".

מ"מ יו"ר האיגוד, עדי ביכמן: "שלי ואריאל הוכיחו שוב שהן נמצאות ברמות הגבוהות של הדואט בשחייה האומנותית. להגיע כמקום שלישי באירופה, חודש וחצי לפני המשחקים האולימפיים, זו כבר הצהרת כוונות על היכולת שלהן לעשות היסטוריה גם בפריס ולסיים בגמר אולימפי. כל הכבוד לסבטה ולאנה ולכל העוסקים במלאכה".

שלי בובריצקי ואריאל נשיא (פאביו צ'טי, איגוד השחייה)

יו"ר ענף השחייה האומנותית, נעם צבי: "שבע שנים של עבודה קשה ומחויבות אין סופית הביאו לתוצאה המדהימה של מדליה בדואט באליפות אירופה. ענף השחייה האמנותית בישראל צעד בשנים אלו קדימה בצורה מרשימה וההישג היום הוא הדובדבן שבקצפת".

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW