כדורגל ישראליליגיונרים

בהופעת הבכורה שלו בליגה: המחווה המרגשת של דניאל פרץ

שוער באיירן הקדיש את הופעתו הראשונה בבונדסליגה לאלו ''שנקטפו כשעזבו הכל כדי להילחם למעננו''. עוד הוסיף כי מדובר ב''רגע מרגש, במיוחד בכזה ערב מיוחד למדינה''. וגם: הפרגון של פרץ לשוער באיירן מנואל נוייר

במחזור הלפני אחרון של העונה, דניאל פרץ קיבל דקות ראשונות בליגה הגרמנית. השוער של באיירן מינכן עלה אתמול (ראשון) מהספסל במצב של 0:2 מול וולפסבורג בדקה ה-74 ושמר על התוצאה עד לסיום.

לאחר הבכורה בליגה, פרץ חשף בחשבון האינסטגרם שלו מחווה מרגשת לזכר הנופלים. השוער כתב על הכפפות את המילים "יזכור" ו"יהי זכרם ברוך", והוסיף בפוסט ששיתף: "רגע מרגש שלא אשכח בחיים, במיוחד בערב כזה מיוחד למדינה שלנו". השוער גם שיתף בסטורי פוסט של מנואל נוייר עם תמונה של שניהם בזמן החילוף וכתב על השוער הגרמני הוותיק: "השוער הגדול בכל הזמנים ודמות גדולה יותר! כבוד גדול לערוך את המשחק הראשון שלי בבונדסליגה ולחלוק אותו עם האיידול שלי".

פרץ אמר לאחר המשחק: "היה לי ערב מרגש ואמוציונלי, בגלל התאריך. במיוחד השנה עם כל מה שהוא מייצג, היה מרגש מאוד לעשות את הבכורה שלי בבונדסליגה ובאליאנץ ארנה במיוחד בערב כזה. הוא מוקדש לחללים שעשו הכל כדי להגן על המדינה היקרה שלנו, הגיבורים והגיבורות שנקטפו כשעזבו הכל כדי להגן ולהילחם. הלוואי ואני יכול בדרכי לשמח את כל האנשים בישראל בתקופה הזאת. נוייר השוער הטוב בכל הזמנים ואדם גדול יותר. כבוד גדול לשחק בבונדסליגה ולחלוק רגע עם מושא ההשראה שלי"

כתבות קשורות

Back to top button