כדורגל עולמיליגה ספרדיתליגה צרפתית

בדרך לריאל מדריד: קיליאן אמבאפה הודיע על עזיבת פ.ס.ז'

ימים אחדים לאחר ההדחה בחצי גמר ליגת האלופות, הכוכב אישר רשמית שיעזוב את הפריסאים בסוף העונה: ''אחרי שבע שנים החלטתי שאני צריך אתגר חדש בקריירה''. לפי כל הפרסומים, צפוי לחתום בריאל מדריד

אחרי שבע שנים בפריס סן ז'רמן ושלושה ימים לאחר ההדחה בחצי גמר ליגת האלופות, קיליאן אמבאפה הודיע הערב (שישי) רשמית שיעזוב את הפריסאים בתום העונה. לפי כל הדיווחים של עיתונאים בכירים באירופה, הוא צפוי להיות מוצג עוד לפני היורו – שיחל ב-14 ביוני – כשחקנה החדש של ריאל מדריד. הצרפתי בן ה-25 יעזוב את פ.ס.ז' אחרי 306 הופעות בכל המסגרות, 255 שערים, 108 בישולים ו-14 תארים, כולל 6 אליפויות.

אמבאפה אמר בסרטון: "שלום לכולם, כאן קיליאן. רציתי לדבר אתכם כי תמיד אמרתי שאדבר אתכם כשזמן יהיה נכון. אני רוצה להודיע שהשנה שחלפה היא השנה האחרונה שלי במועדון. אני אשמח את המשחק האחרון שלי בפארק דה פראנס בשבת. אני לא מאריך את החוזה שלי והרפתקאות שלנו יגיעו לסיום. במשך שנים היה לי כבוד להיות במועדון הצרפתי הטוב ביותר, המועדון שנתן לי להגיע ולהיות במועדון עם הרבה לחץ. שיחקתי עם כמה מהטובים בהיסטוריה, הכרתי אנשים מדהימים. היו רגעים טובים ופחות טובים, אבל מעל הכל אגיד תודה לכולם".

עוד הוסיף הכוכב הצרפתי: "תודה לאמרי, פוצ'טינו, טוכל, גאלטייה, אנריקה, למנהלים המקצועיים ובאמת לכל מי שקשור למועדון המדהים הזה. מגיעה לכם את כל ההוכרה בעולם. זה קשה, מאוד קשה. אני עוזב את המדינה שלי, את הליגה שאני מכיר כל כך, אבל אני חושב שאני צרך את זה. אתגר חדש. התודה הכי גדולה היא לאוהדים. ניסיתי לעמוד בציפיות שלכם, לאהבה שנתתם לי. פ.ס.ז' זה מועדון עצום, אני גאה שהייתי פה שבע שנים, בעליות וירידות. לא מתחרט על שום רגע. זה מועדון שאני אזכור לכל החיים, אגיד כל הזמן עד הסוף שאני גאה ששיחקתי שם. אמשיך לצפות בכל משחק כי זה מועדון שאני תמיד אתעניין בו. אוקיר תודה לעד על מה שחוויתי בפריס".

Back to top button
Isport

FREE
VIEW