כדורגל ישראליליגת העל

בדרך לקאמבק מפתיע? דניאל טננבאום עשוי לחזור למכבי ת"א

לאחר העזיבה הצפויה של דניאל פרץ לבאיירן מינכן, הצהובים שוקלים להחזיר את השוער היהודי-ברזילאי בן ה-28 ששוחרר לפני כשלושה חודשים. בשל העובדה שיש רצון לצרף חלוץ זר, טננבאום חזר להיות אפשרות לחיזוק

זה היה באוויר. שלושה חודשים לאחר שלא חידשה עמו את החוזה ולמעשה הראתה לו את הדרך החוצה, מכבי תל אביב שוקלת ברצינות רבה להחזיר לשורותיה את דניאל טננבאום. במכבי תל אביב יודעים שיזדקקו לשוער נוסף מלבד רועי משפתי לאחר שעזיבתו הקרובה של דניאל פרץ לבאיירן מינכן טרפה את הקלפים בעמדה הזו.

במועדון הצהוב-כחול באופן טבעי חשבו מיד על שוער זר ולחזור לקונספציה שקבע אז ג'ורדי קרויף אשר בכל שנותיו במכבי תל אביב עמד שוער זר בין הקורות של הקבוצה. לאחר הניסיון הכושל עם השוער היווני אנדרס יאניוטיס והצלחתו הגדולה של טננבאום, החליפו במכבי תל אביב גישה והימרו על שני הישראלים שלה – פרץ ודטננבאום היהודי מברזיל שעשה עליה ושירת בצה"ל.

השוער רועי משפתי (מכבי ת"א, האתר הרשמי)

לנוכח הצלחתו הרבה של פרץ ודחיקתו של טננבאום לספסל היה שחרורו של השוער בןה-28 מוזר ולא ברור במיוחד כאשר במועדון הצהוב ידעו שפרץ הוא סחורה חמה באירופה ולמעשה יש להם שוער כבר מוכן ומבושל שהוכיח את עצמו.

מכבי תל אביב ניסתה לחפות על שחרורו של טננבאום בהחתמתו של רועי משפתי השוער השני של מכבי חיפה. והנה כאשר פרץ עומד לעזוב הופכת המשימה למצוא שוער זר פנוי למשימה קשה מאוד. במכבי תל אביב ראו איך מועדוני צמרת באירופה משוועים לשוער ברמה גבוהה והעובדה שבאיירן עצמה עמדה בפני אותה דילמה קשה אותה פתרה בהחתמתו של פרץ.

מאמן מכבי ת"א, רובי קין (ישי נאמן)

הקבוצה רובי קין חששה שפציעתו בגב של טננבאום תפגע ביכולתו ותשפיע על הקבוצה ולא רצו לקחת סיכון. השוער הכריז שוב ושוב שהוא בריא לחלוטין ונראה שהעדיף להמתין להצעה אטרקטיבית. טננבאום, שדי נפגע מהמהלך שעשו נגדו במכבי תל אביב, גילה אצילות נפש ונפרד יפה וכנראה שזה השתלם לו. ככל הנראה הוא ישוב לקריית שלום יפתור לקבוצה עוד עמדה של זר ויתמודד עם רועי משפתי על אפודת השוער הראשון.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button