כדורגל ישראליליגה לאומית

בדרך לליגת העל? עומר פרץ חתם ל-3 שנים נוספות בבני יהודה

המאמן, שהגיע בקיץ והוביל את הקבוצה למקום השני בתום הסיבוב הראשון, קיבל חוזה ארוך טווח: ''גאה ונרגש, כולנו שואפים להחזיר את המועדון למקומו הראוי''. אלירן עובד: ''החיבור עם עומר הוא טבעי''

בני יהודה הודיעה היום (שלישי) על הארכת חוזהו של המאמן עומר פרץ בשלוש שנים נוספות, עם אופציה לעונה נוספת. פרץ הגיע לכתומים בקיץ והוביל את הקבוצה למקום השני בתום הסיבוב הראשון, 3 נקודות מתחת למוליכה עירוני קריית שמונה.

הבעלים אלירן עובד אמר: "החיבור עם עומר הוא טבעי, החיבור בינו לאנשים ולמקום, לשדרה הניהולית, לצוות המקצועי שמסביבו, וכן לשיתוף הפעולה עם הצוות במחלקת הנוער תוך קידום ושיתוף שחקנים צעירים בקבוצה הבוגרת. עומר בעייני הוא אחד המאמנים המוכשרים, המבטיחים והמתקדמים בארץ. הוא משקף את האסטרטגיה של המועדון בין ווינריות מקצוענות וידע נרחב אשר מובילים לכך שאני רואה אותו מתפתח בתור מאמן יחד עם התפתחות המועדון. החיבור האישי ביני לבין עומר הוא מצוין, ישנו שיתוף פעולה מלא בנינו, הדדי ופורה".

עומר פרץ עם הבעלים אלירן עובד (דוברות בני יהודה)

עובד הוסיף: "אנחנו רואים אותו מיישם את ערכי המועדון ואת החזון שלנו, אני שמח על כך שעומר ממשיך איתנו, אני מאמין בו ואומר בלב שלם שהוא שותף אמיתי לדרך של בני יהודה תל אביב. מבחינתי עומד דבר אחד לנגד עייני והוא לקדם את המועדון ולהחזירו למקומו הטבעי, יחד עם חיבור לקהל האוהדים המסור שלנו, עשייה חברתית, ושמירה על מעטפת מקצועית וניהולית נכונה ומתאימה. בנימה זו, אני מייחל להחזרת החטופים ושנדע ימים טובים יותר כולנו".

המאמן עומר פרץ אמר: "אני גאה ונרגש להאריך את החוזה במועדון, מהיום הראשון שלי במועדון ראיתי את התשוקה והחזון של אלירן וכל האנשים במערכת להחזיר את בני יהודה למקומה הטבעי. אני רוצה להודות לאלירן עובד על האמון המלא שהוא נותן בי. לקהל הגדול והמסור של הקבוצה, אני רוצה להגיד שהאהבה והתמיכה שלכם לקבוצה היא הכוח והבסיס של המועדון. כולנו שואפים ועובדים לאותה מטרה וזה להחזיר את המועדון למקומו הראוי, יאללה בני יהודה!".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button