כדורגל ישראליליגה לאומית

בדרך ללאומית: מסאי דגו חתם לשנתיים כמאמן הפועל תל אביב

אחרי שסיים את דרכו כמאמן מכבי חיפה לאחר עונה אחת והבין שלא יאמן את הפועל ב''ש, דגו חתם רשמית כמאמנה של היורדת הטריה לליגה הלאומית. המינוי מקובל הן על הבעלים הנוכחי מינצברג והן על המיועד ספרא

לאחר שהבין שלא ייאמן את הפועל באר שבע, שהחתימה את רן קוז'וק אחרי סיום דרכו של אליניב ברדה, מסאי דגו חתם הערב (ראשון) לשנתיים בהפועל תל אביב וינסה להחזיר אותה לליגת העל אחרי עונה אחת בלבד. המינוי מקובל גם על הבעלים המיועד אדמונד ספרא וגם על הבעלים הנוכחי דיוויד מינצברג.

מסאי דגו (ישי נאמן)

דגו אמר לאחר החתימה: "אני שמח לחזור להפועל תל אביב, מועדון יקר ללבי שנתן לי המון לאורך הקריירה. קיבלתי את ההחלטה מהלב ואני מודע לאתגרים ולמשימות העומדות בפנינו. לאוהדים המסורים של הפועל תל אביב אני יכול להבטיח שנעשה הכל בשביל להסב לכם אושר וגאווה, נצטרך להתאחד כולנו סביב הקבוצה וביחד נצעיד אותה בחזרה למקומות שאליהם היא שייכת. יאללה הפועל".

מנכ"ל המועדון, עמית פסט: "אנחנו שמחים שמסאי חוזר למועדון בו גדל וסומכים עליו שיעזור לנו לעמוד במשימות העומדות בפנינו לקראת העונה הקרובה. התרשמנו מאוד מהיכולות המקצועיות של מסאי ומהאישיות שלו. אנו מאמינים בו וניתן לו את כל הכלים בשביל להצליח להחזיר את הפועל למקומה הטבעי בתום העונה הקרובה ולבנות יסודות טובים לעתיד".

מסאי דגו (אליאב אוזן)

מדובר למעשה בסגירת מעגל עבור המאמן בן ה-38 שגדל בהפועל תל אביב כשחקן – הוא שיחק בנוער של האדומים ולתקופה קצרה גם בבוגרים. את קריירת האימון שלו החל אצל האדומים כשהיה אחראי על קבוצת הנערים כשנתיים. דגו החליף בקיץ הקודם את ברק בכר במכבי חיפה, אבל האחרון כבר הספיק לחזור למועדון מהכרמל לאחר שהירוקים סיימו במקום השני. תחת דגו הגיעה מכבי חיפה לשמינית גמר הקונפרנס ליג.

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW