כדורגל ישראליליגת העל

בדרך החוצה? מכבי ת"א הגיעה למחנה בפולין, מילסון לא שם

על רקע הדיווחים ההולכים ומתרבים על כך שהוא בדרך ליוון, האלופה הגיעה לבית המלון ולמרות התקווה למצוא שם את האנגולי - מילסון לא התייצב ולמעשה ניתק מגע גם מהשחקנים. בינתיים, א.א.ק מציעה לו שכר עתק

מכבי תל אביב נחתה בפולין ותחל היום (שני) את מחנה האימונים שלה, כאשר עתידו של פליסיו מילסון לוט בערפל. האנגולי, אחד ממצטייני עונת האליפות, ניתק מגע גם מהשחקנים מאז שהעלה במוצ"ש סטורי עם כרטיס טיסה וכשהקבוצה הגיעה לבית מלון, מילסון לא נכח שם.

פליסיו מילסון חוגג אליפות (ישי נאמן)

בתוך כך, ביוון מדווחים שא.א.ק אתונה מציעה למילסון שכר של 2 מיליון יורו – הרבה יותר מה-500 אלף יורו שהוא מרוויח במכבי תל אביב. נציין כי הצהובים, שנפרדו מכל הזרים בקיץ הנוכחי מלבד מילסון, מתכוונים לדרוש סכום שנע בין 7 ל-8 מיליון יורו, וזאת אחרי שנדחתה הצעה בסך 3 מיליון יורו בעבור האנגולי. אם אכן יקבלו את מבוקשם – זאת תהיה המכירה היקרה בהיסטוריה שלהם. 

פליסיו מילסון עם צלחת האליפות (ישי נאמן)

נזכיר שמילסון כבש העונה שישה שערי ליגה ובישל עוד שלושה, וכן מוליך את ליגת העל בדריבלים מוצלחים. כזכור, כשיצא לאליפות אפריקה והחמיץ שמונה משחקים, הצהובים התקשו מאוד בלעדיו ורשמו שלושה ניצחונות ליגה בלבד – כולל שני הפסדים למכבי חיפה. הוא הציג מהלכים שתופסים את העין ומלהיבים את הקהל, כאשר הוא נחשב לאחד מחביבי היושבים ביציעי בלומפילד.

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW