כדורגל ישראליליגת העל

בדרך החוצה: גרהאם סטאק שילם ערבות, מעצר הבית בוטל

אמנם החלטה סופית ורשמית של מכבי ת''א עדיין לא התקבלה, אך ההערכה היא שמאמן השוערים לא ימשיך במועדון וכרגע אובארוב מעביר את האימונים. המאמן עצמו שילם ערבות, התנאים המגבילים של מעצרו בוטלו

מאמן השוערים של מכבי תל אביב, גרהאם סטאק האנגלי, שהיה מעורב בסוף השבוע בקטטה אלימה במועדון בתל אביב ושהה במעצר בית עד היום (ראשון) כאשר המשטרה הסירה ממנו את התנאים המגבילים לאחר ששילם ערבות בסך 2,000 ש"ח, עשוי לסיים את תפקידו בקבוצה בקרוב – כך מעריכים בסביבת המועדון.

למרות שהותר לו להגיע לאימון הכפול שעורכת מכבי תל אביב אחר הצהריים, במועדון החליטו שהוא לא יגיע ומי שמעביר במקומו את האימון לשוערים הוא שורה אובארוב שהוקפץ מקבוצת הנוער. ההערכה היא כי מכבי תל אביב לא תמשיך להעסיק את סטאק אחרי המקרה ויש אכזבה גדולה מההסתבכות שלו, כאשר הבעלים מיץ' גולדהאר קיבל את כל הפרטים הרלוונטיים וצפוי לקבל החלטה בקרוב. אירועי העבר מעידים כי הבעלים לא מבליג על מקרים שמנוגדים לערכים שהוא רוצה להקנות למועדון.

עורכי הדין עדי כרמלי וינון הימן, שמייצגים את סטאק, מסרו: "החקירה בראשיתה ורק בסיומה נחתן יהיה להבין עד הסוף מה באמת אירע שם. מה שחשוב לציין ולא בכדי, מרשנו לא נעצר אלא שוחרר בתנאים והיום גם תנאי השחרור שלו בוטלו ע"י המשטרה, דבר המדבר בעד עצמו. אנחנו משתפים פעולה עם חקירת המשטרה ומעבירים לה כל מידע שיסייע לה להגיע לחקר האמת, הסרטון החלקי שהודלף לרשת לא מלמד דבר על מה שבאמת התרחש ועל איך יסתיים התיק בסופו של יום".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW