יורו 2024כדורגל עולמי

בדקה ה-95: סרביה נותרה בחיים עם 1:1 דרמטי נגד סלובניה

ז'אן קרניצ'ניק (69) העלה את הסלובנים ליתרון שנראה היה שיספיק להם לניצחון היסטורי ויקרב אותם מאוד לשמינית גמר ראשונה במשחקי היורו, אלא שעם סיום תוספת הזמן הצליח לוקה יוביץ' המחליף להכניע את אובלק

המחזור השני של יורו 2024 המשיך היום (חמישי), כשסלובניה וסרביה נפגשו למשחק חשוב ומכריע ונפרדו ב-1:1 אדיר, עם שער שוויון מטורף של לוקה יוביץ' בדקה ה-95 – בהתקפה האחרונה של המשחק. הסלובנים היו בדרך ל-3 נקודות חשובות אחרי ה-1:1 מול דנמרק במחזור הפתיחה אחרי שבטורניר הקודם שלהם ביורו 2000 השיגו 2 נקודות בלבד אחרי שער של יאן קרניצ'ניק (69), אך סרביה, שבמחזור הפתיחה נכנעה 1:0 לאנגליה, הייתה מאוד קרובה למשחק שני ברציפות ללא שער ואולי גם להדחה מהטורניר, אבל למזלה הצליחה להישאר בחיים.

מהלך המשחק

דקה 1: השופט הרומני אישטבן קובאץ' הוציא לדרך את ההתמודדות באליאנץ ארנה.

דקה 4: אדם גנזדה צ'רין נותר חופשי מחוץ לרחבה ובעט, אך פרדראג ראיקוביץ' ירד וקלט

דקה 8: יאן מאלקאר הגיע להזדמנות מול פרדראג ראיקוביץ', ששוב יצא עם ידו על העליונה והדף לקרן.

דקה 27: איבן איליץ' הרים משמאל, דושאן ולאחוביץ' נגח למרכז השער כדור חזק שיאן אובלק הסתדר איתו.

דקה 31: קרן של סרביה כמעט הסתיימה בשער יתרון, אבל אלכסנדר מיטרוביץ' לא הצליח לדחוק ממטרים ספורים כדור שטייל ברחבה.

דקה 38: מצב ענק לסלובניה, כשטימי אלסניק שלח בעיטה שזעזעה את הקורה. על הריבאונד זינק בנג'מין ששקו, ששלח את הכדור מעל השער. 

דקה 42: אלכסנדר מיטרוביץ' קיבל כדור מול השער כשסלובני אחד צמוד אליו. הוא הצליח לנער אותו ולשלוח בעיטה, שנהדפה מצוין על ידי יאן אובלק.

דקה 47: אלכסנדר מיטרוביץ' קיבל כדור עומק מצוין ושלח אותו על גופו של יאן אובלק.

דקה 58: בנג'מין ששקו שלח כדור חזק מחוץ לרחבה, הפעם היה זה תורו של פרדראג ראיקוביץ' להציל את הנבחרת שלו, השוער הדף לקרן.

דקה 69: סלובניה עולה ל-0:1! כדור רוחב נהדר מצד שמאל מצא לבד את יאן קרניצ'ניק, שהרשית בנגיעה מקרוב והעלה את הסלובנים ליתרון.

דקה 72: הפעם אלכסנדר מיטרוביץ' מול השער והפעם כבר הכניע את יאן אובלק, אבל הכדור ננעץ במשקוף. 

דקה 79: יאן קרניצ'ניק לא היה רחוק מצמד, אך בעט לפינה הרחוקה כדור שטוח שהתגלגל החוצה.

דקה 90+5: סרביה משווה ל-1:1! בשנייה האחרונה במינכן, לוקה יוביץ' המחליף נגח כדור קרן לפינה הרחוקה. דרמה ענקית באליאנץ ארנה.

הרכבים

נבחרת סרביה: פרדראג ראיקוביץ', אנדראה זיבקוביץ', מילוש וליקוביץ', ניקולה מילנקוביץ', סטרהיניה פבלוביץ', פיליפ מלדנוביץ' (מיאט גאצ'ינוביץ', 46), איבן איליץ', סאשה לוקיץ' (סרגיי מילינקוביץ'-סאביץ', 64), דושאן טאדיץ' (לזאר סמרדז'יץ', 82), דושאן ולאחוביץ' (לוקה יוביץ', 64), אלכסנדר מיטרוביץ'.

נבחרת סלובניה: יאן אובלק, זאן קרניצ'ניק, ואניה דרקושיץ, יאקה ביג'ול, אריק יאנזה, פטר סטויאנוביץ' (בנג'מין ורביץ', 76), אדם גנזדה צ'רין, טימי אלסניק, יאן מיאקאר (יון גורנץ סטנקוביץ', 64), אנדרז שפוראר, בנימין ששקו (ז'אן ויפוטניק, 76).

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW