כדורגל ישראליליגה לאומיתליגת העל

בגלל הנפת דגל פלסטין: הפועל אום אל פאחם תעמוד לדין משמעתי

תובע ההתאחדות החליט להעמיד לדין את הקבוצה מהליגה הלאומית בעקבות מספר אירועים וביניהם הדגל שהונף בהפסד למכבי חיפה בגביע המדינה. גם הפועל ת''א ואבי יחיאל מהפועל פ''ת יגיעו השבוע לבית הדין המשמעתי

תובע ההתאחדות לכדורגל עו"ד גלעד ברגמן החליט להעמיד את הפועל אום אל פאחם לדין משמעתי בגין התפרעות אוהדים בנסיבות מחמירות, התנהגות בלתי הולמת של קהל אוהדים והתפרצות לשדה המשחק. הדיון בכל הנוגע לאירועי משחק הגביע מול מכבי חיפה יתקיים מחר (רביעי) בשעה 16:30.

מאמן אום אל פאחם, תומר קשטן (אסף הופמן)

בדו"ח השופט נכתב: "20 שניות מפתיחת המשחק, הודלקו מספר אבוקות ביציע הנ"ל והופעלו מספר זיקוקים לשמיים, השופט עצר את המשחק למשך 20 שניות מחשש שהזיקוקים ינחתו בתוך תחומי המגרש, לאחר שהנ"ל לא נחתו בשדה המשחק אז השופט חידש את המשחק. בדקה השנייה למשחק הודלקו מספר אבוקות והושלך רימון עשן מכיוון אותו יציע, הרימון נחת בתוך שדה המשחק בסמוך לקו האמצע, המשחק נעצר למשך 20 שניות עד שהרימון פונה משדה המשחק על ידי איש הביטחון. דקה שלישית למשחק שוב הושלך רימון עשן מאותו יציע, הרימון נחת בשדה המשחק סמוך לקו האמצע, הפעם שחקן הקבוצה הביתית החליט על דעת עצמו להוציא את הרימון משדה המשחק, עקב כך המשחק נעצר למשך 20 שניות".

בדו"ח המשקיף נכתב: "בדקה ה-5 למשחק הונף דגל פלסטין ודגל נוסף עם כיתוב (שלא זיהיתי מה זה) ביציע מזרחי שמאוכלס על ידי אוהדי אום אל פאחם. לאחר שהערתי את תשומת ליבו של מנהל האבטחה, שלח לשם מאבטחים והחרים את הדגל (תמונה מצורפת לדוח). בסיום המשחק לאחר ששופטי המשחק ירדו מכר הדשא והשחקנים מודים לקהל פרצו עשרות אוהדים מיציע מזרחי שאוכלס באוהדי אום אל פחם לכר הדשא והשתוללו וניסו להגיע לשחקני מכבי חיפה".

אוהדי הפועל ת"א (אסף הופמן)

תובע ההתאחדות החליט להעמיד את אבי יחיאל לדין משמעתי בגין התנהגות בלתי הולמת. הדיון יתקיים ביום רביעי בשעה 17:00. בדו"ח השופט נכתב כי עם שריקת הסיום למחצית הראשונה של הדרבי, ניגש מנכ"ל הפועל פתח תקווה לעבר השופט ומחה כלפיו בצעקות בליווי תנועות ידיים. לאחר ההודעה כי הוא מורחק, אמר יחיאל לשופט: "תרשום מה שאתה רוצה, אני גם ככה לא רשום בטופס".

תובע ההתאחדות החליט להעמיד את הפועל תל אביב לדין משמעתי בגין התפרעות אוהדים והתנהגות בלתי ספורטיבית של אוהדים, במהלך המשחק מול הפועל פתח תקווה. בדו"ח נכתב כי נשמעו שריקות מהיציע המאכלס את אוהדי הפועל תל אביב, כשפעמיים במהלך המשחק התבקשו האוהדים על ידי הכרוז להפסיקם ולא עשו זאת. כמו כן, בדקה ה-94 נזרק בקבוק מים מכיוון היציע אשר אכלס את אוהדי הפועל תל אביב.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button