כדורסלליגת העל

בגין תקיפה: הפועל הגישה תלונה נגד מכבי באיגוד הכדורסל

האדומים הגישו לאיגוד הכדורסל תלונה קשה בעקבות האלימות במשחק הגמר: ''נדגיש כי לאורך האירוע שנמשך שעות לא הגיעה למקום האבטחה, מה שגורם לנו להאמין שהכל תוכנן. מכבי שלחה שכירי חרב''. תלונה גם נגד אבי ביטון

הפועל תל אביב הגישה הערב (רביעי) לאיגוד הכדורסל תלונה כנגד מכבי תל אביב בגין תקיפה פיזית של אנשיה במהלך המשחק השלישי בסדרת הגמר. התלונה מתייחסת למספר אירועים בהם הותקפו באופן פיזי שחקן הקבוצה, צ'ינאנו אונואקו, יושב ראש המועדון רמי כהן כמו גם אנשי צוות שונים והיושבים על ספסל הקבוצה.

מהפועל תל אביב נמסר: "לתלונה צורף תיעוד מצולם המתאר כיצד הותקפו אנשי הפועל תל אביב באופן הכולל יריקות, השלכת חפצים, שליחת ידיים ואף תקיפה פיזית. ברור כי התיעוד הלקוח משידור המשחק אינו אלא קמצוץ מן האירוע כולו שנמשך ארבע שעות רצופות. נדגיש כי לאורך כל האירוע שנמשך שעות לא הגיעו למקום מנהל האירוע או מנהל חברת האבטחה, מה שגורם לנו להאמין שהאירוע כולו היה מתוכנן מלמעלה".

עוד נמסר: "כמו כן, יש לנו יסוד סביר להניח שעשרות האוהדים אשר היו מעורבים בתקיפות אינם יושבי אולם 9 קבועים ולמעשה נשלחו לשם על ידי אנשי מכבי משל היו שכירי חרב. עוד הגשנו תלונה כנגד מנהל מכבי תל אביב אשר ירק על שחקן הקבוצה אקסבייר מנפורד במשחק מספר 2 ועל כרוז מכבי תל אביב אשר צעק בכריזת האולם 'כל הפועל על הזין'".

האדומים סיכמו: "אנו בהפועל מודעים לבעיות אצלנו בבית. ממועדון מכבי תל אביב שמדבר גבוהה גבוהה על אלימות ועל הצורך למונעה, היינו מצפים לספק הגנה לקבוצה האורחת. לטעמנו, האירועים במשחק מספר 3 ובמרכזם תקיפה פיזית של שחקן ויושב ראש הינם החומרים ביותר אשר התרחשו בסדרה בפרט ובעונת המשחקים בכלל ואנו מצפים לענישה בהתאם".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button