יורו 2024כדורגל עולמי

באנגליה ביקרו בחריפות: "נוראה, מבולבלת, מרושלת ואיטית"

בממלכה מאוד לא אהבו את היכולת של נבחרת אנגליה ב-1:1 נגד נורבגיה וכלי התקשורת, יחד עם שחקני העבר שמשמשים כפרשנים, ביקרו בחריפות את היכולת של השחקנים ובעיקר את המאמן: ''עומד בפני שאלות נוקבות''

לא כך חלמה לפתוח אנגליה – אחת המועמדות הכי בכירות לזכייה בטורניר – את קמפיין יורו 2024. עם מיטב שחקני הפרמייר ליג והכוכבים הגדולים בעולם, שחקניו של גארת סאות'גייט נראו רע בשני המשחקים עד כה, אבל השכילו לנצח 0:1 את סרביה במחזור הראשון וסיימו אמש (חמישי) ב-1:1 עם דנמרק.

מטבע הדברים, בתקשורת האנגלית ביקרו בחריפות, כאשר ב"מירור" נכתב: "נוראה, ממוצעת, מבולבלת, מרושלת ואיטית. אנגליה לא הצליחה להרשים עם תיקו מאכזב מול דנמרק". ב"סקיי ספורטס" נכתב: "גארת' סאות'גייט צריך לשאול את עצמו שאלות נוקבות אחרי שאנגליה העלובה הוחזקה על ידי דנמרק. אנגליה התקשתה להשיג אפילו תיקו". ב"סאן" הוסיפו: "אריות מבויתים". ב"טלגרף סיכמו: "הרבה מזל לאנגליה, שהצליחה לסחוט תיקו אחרי תצוגה רדומה. הנבחרת הזו זקוקה להשארה, עיצוב מחדש והרבה אנרגיה. זה לא עובד עד כה ונראה שאנו עלולים להגיע לנוקאאוט כטרף קל".

חלוץ העבר האגדי אלן שירר אמר ב-BBC: "גארת' סאות'גייט עומד בפני שאלות רציניות. אתם רואים את השחקנים שם… פיל פודן ומה שהוא עשה העונה במנצ'סטר סיטי… ג'וד בלינגהאם שהופיע במשחק הראשון ולא הגיע הערב… ג'ון סטונס ומה שהוא עשה בקבוצה שלו העונה. אפשר וצריך להוציא הרבה יותר מהשחקנים האלה. כרגע גארת' לא מוציא את המיטב מהם".

אקס ליברפול ג'יימי קראגר: "אני מודאג בנוגע להמשך הטורניר, אנגליה נראית גמורה. השחקנים לא מצליחים להתקרב לכדור, אני ממש רואה סימנים של תשישות. דקלן רייס צריך לכסות כל כך רבה שטח – אף אחד לא ישכנע אותי שזו צורת המשחק הנכונה. אין סיכוי שסאות'גייט אומר להם לשחק ככה, אין סיכוי. ורו 2024 פנטסטי עד כה, אך נבחרת אנגליה הייתה מעורבת בשניים מהמשחקים הכי חלשים עד כה". 

דניאל סטארידג' צייץ: "בכנות, אני בהלם שעדיין לא ראינו את קול פאלמר על המגרש בטורניר הזה". גארי ליניקר הוסיף: "לחלוצים יש שני תפקידים: לכבוש שערים וליצור מרווחים לשחקנים אחרים. הוא צריך שהמאמן שלו יבוא וידרוש ממנו קצת יותר. זה מה שהייתי מצפה אחרי הופעה כזו". פר מרטסאקר: "הופעה מאוד מאכזבת של אנגליה, מ-א' ועד ת'. השחקנים האלה עושים כל כך הרבה דברים טובים תחת גווארדיולה או ארטטה ולא רואים את זה כאן. הם נראים שבורים".

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW