אתלטיקהענפים אחרים

אתלטיקה: שיבא יעניק שירותי רפואה לספורטאי נבחרות ישראל

במסגרת הסכם שיתוף הפעולה שנחתם מול איגוד האתלטיקה, יעניק המרכז הרפואי מגוון של שירותים רפואיים לצרכיהם של ספורטאי נבחרות ישראל, כגון ייעוצים רפואיים, בדיקות שונות ושירותי הדמיה

איגוד האתלטיקה חתם היום (ראשון) על הסכם שיתוף פעולה חדש עם המכון הלאומי לרפואת ספורט במרכז הרפואי שיבא. במסגרת ההסכם יעניק המרכז הרפואי מגוון של שירותים רפואיים לצרכיהם של ספורטאי נבחרות ישראל, כגון ייעוצים רפואיים, בדיקות שונות ושירותי הדמיה.

בין הבדיקות שיעניק המרכז הרפואי לאתלטים ולאתלטיות ניתן למצוא בין היתר בדיקות הדמיה (צילומי רנטגן, אולטרסאונד, MRI, CT), בדיקות מאמץ, בדיקות מעבדה, בדיקות אקו לב, טיפולי פיזיותרפיה, שירותי תזונת ספורט וייעוצים של פסיכולוג ספורט.

מנכ"ל איגוד האתלטיקה, גל לוי, מסר: "איגוד האתלטיקה מברך על שיתוף הפעולה החדש שלו ושל המכון הלאומי לרפואת ספורט במרכז הרפואי שיבא. אין ספק שגוף כמו שיבא יכול לתרום רבות למעטפת הרפואית והמדעית של האיגוד. אנו מודים לפרופ' גל דובנוב-רז על היוזמה והרצון לסייע ולקדם את ענף האתלטיקה".

פרופ' גל דובנוב-רז, מנהל המכון הלאומי לרפואת ספורט בשיבא אמר: "המרכז הרפואי שיבא ממוקם בצמרת העולמית של מרכזים רפואיים, והוא עיר הבריאות של ישראל. המכון לרפואת ספורט הוקם בו על מנת לספק את כל מגוון השירותים שספורטאים זקוקים להם במסגרת הרפואה הציבורית, וכל המעטפת הרחבה הקיימת בשיבא זמינה עבורם. התמיכה שלנו בנבחרות לאומיות נובעת מהבנה שמדובר בפעילות חשובה ביותר למדינת ישראל, בטח בתקופה קשה זו. ספורטאים אלו, במיוחד כשמגיעים לפסגות הספורט העולמי, הם שגרירים חשובים שלנו, ואנחנו גאים לתמוך בשליחותם".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button