כדורגל ישראליליגת העל

אשתו של קין הבהירה: "מגנה את חמאס ורוצה שהחטופים יחזרו"

קלודין קין, שלא שוהה בישראל לצד בעלה, שיתפה פוסט ברשת X הקורא לשלום: ''כל ילד הוא עולם ומלואו בשביל מישהו, מצטערת על כל הילדים שנפגעים. התמונות מרפיח מזעזעות כמו התמונות מ-7 באוקטובר''

קלודין קין, אשתו של מאמן מכבי תל אביב רובי קין, התייחסה הבוקר (שלישי) פעם נוספת לאירועים במסגרת מלחמת "חרבות ברזל" – והפעם בעקבות התמונות שהגיעו מרפיח.

הפוסט המקורי של קלודין דין

קין כתבה בפוסט שפרסמה ברשת X: "החזירו את החטופים והלוואי שיהיה שלום. התמונות מהיום מספיקות. אף חפים מפשע או ילדים צריכים להיפגע בצד הישראלי או הפלסטיני, ואין שום יוצאים מהכלל. זו אנושיות בסיסית. חפים מפשע וילדים זקוקים להגנה. כאמא, התמונות הללו מרסקות בדיוק כמו שהתמונות מה-7 באוקטובר ריסקו. העולם זקוק לשלום". קלודין קין הוסיפה וכתבה: "כל ילד הוא הכל עבור מישהו. אני כל כך מצטערת, קטנים שלי, אני כל כך מצטערת".

ההבהרה שפורסמה בהמשך

מאוחר יותר אשתו של קין פרסמה פוסט הבהרה: "לא הייתה לי כוונה לפגוע באף אחד בהודעה שלי. זה נעשה בכוונה טובה לכולם. כשאמא רואה כל ילד זה כואב בלב ויוצר רגשות, בלי קשר  למאיפה הילד. אני בת אדם, אין לי אג'נדה פוליטית. אני מגנה את חמאס, ורוצה שהחטופים יחזרו. שלום לכולם".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW